Opublikowano 6 lutego 2024

Zamawianie drogich rzeczy przez bodycar

Do tych, którzy biorą te smartfony i inne przez bodycar - nie boicie sie, ze wam ktos zwinie? Jednak placic te 35 zl i zamawiac na inny adres produkt za np. 4k to troche strach. Jak ktorys kurier z bodycara sie wycwani, to jak tu dochodzic swojego? Bo i tak juz lamiemy troche reguly sklepu omijajac brak dostawy do PL. Glownie to mnie powstrzymuje przed zabawa w posrednikow.
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika asimply
  Właśnie z tego powodu niektóre sklepy odrzucają transakcje z wysyłką na adres, który nie jest adresem rozliczeniowym transakcji lub który w żaden sposób nie jest choćby minimalnie z nim powiązany. W przypadku płatności kartą i chargebacka jeśli przedmiot zginie to sklep jest na przegranej pozycji.

  Bodycar nie może pozwolić sobie na wtopy, bo by szybko musieli zwinąć interes. Ale nie wiem czy w ich regulaminie są zapisy o jakiejś odpowiedzialności finansowej. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Michał_S
  Kilka razy korzystałem i raz nawet wysyłałem bardzo niestandardową paczkę (ponad 2m), która sprzedawca podzielił na dwie i zapomniał mi powiedzieć. Mógłby mnie przewalić i wysłać jedną bo tak mu zgłosiłem. Wydaje mi się, że to prowadzi jeden koleś, gadałem z nim kilka razy i bardzo wątpię, żeby się bawił w takie rzeczy.
  Podejrzewam, że kurierów (niemieckich i polskich) to on zna bardzo dobrze przy takich ilościach paczek.
  Jeśli macie obawy to weźcie sobie jakieś ekstra ubezpieczenie na przesyłkę w Polsce.
  Awatar użytkownika 1234sdg131
  Przecież bodycar ma adres blisko Zgorzelca. Podejrzewam, że paczki przychodzą do niego a on co 2 dni jedzie te 10 km do polskiego paczkomatu i ot cała filozofia.
 3. Awatar użytkownika Wojtek.
  Raz zamówiłem laptopa z Niemiec przez pośrednika Bodycar. W Bodycar wysłali moją paczkę pod zły adres, więc miałem delikatny stres ale finalnie wszystko dobrze się skończyło i kilka dni później miałem swojego laptopa w rękach. Uważam, że to jest zbyt poważna firma aby lecieć w kulki i można spokojnie im zaufać.
 4. Awatar użytkownika voodoo69
  A na stronie ten kontakt działa co się da wiadomość zostawić przez stronę? Ewentualnie ten email z reklamacji co mają w regulaminie z 3 chyba na końcu jak dobrze pamiętam.
 5. Awatar użytkownika grzesiek666
  Korzystałem i polecam. Wszystko jak obiecał, wyrobił się przed deklarowanym czasem. Wystarczy cierpliwie poczekać.
Awatar użytkownika