Opublikowano 7 godzin temu

Zakup wszystkich sprztów do nowego mieszkania - jak się za to zabrać?

Cześć,

Potrzebuje kupić cały zestaw sprzętów do nowego mieszkania - pralka, suszarka, lodówka, płyta, piekarnik, okap, zmywarka. Zastanawiałem się nad promocją 4+1 lub jakimś sprawnym sposobem żeby skorzystać z jak największej ilości promocji znanych marek, jednocześnie chciałbym większość sprzętów kupić na raty. Zauważyłem, że kupując artykuły promocyjne z rtv agd bardziej się to opłaca niż przy 4+1.

Chciałbym dopytać czy ktoś miał takie doświadczenia i mógłby mi doradzić w jaki sposób korzystnie kupić wszystko.

Dzięki i pozdrawiam!
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Jan_III_Cebulski
    W marketach elektronicznych zazwyczaj obowiązuje jeden kod na "koszyk". Z kolei fajne przeceny jak są na pralkę danej firmy, to już na suszarkę nie. Ale - czasem trafia się, że przecena bez kodu jest np. na lodówkę Samsung i powiedzmy TV Samsung (czyli nie powiązane ze sobą typy sprzętu) i wtedy dodatkowo kod jakiś wejdzie (typu drugi 50% gratis itp.). Jak masz dużo czasu (rozwlec zakupy na 3-4 miesiące) to spokojnie trafisz coś + jakiś cashback gdzieś wskoczy, promocja pozakupowa producenta itp. Uwaga na czas wakacji, wtedy zastój w promocjach. No i czasem jak pójdziesz pomacać coś fizycznie np. do EuroAGD to dany oddział ma towary przecenione z niedużymi lub nieistotnymi dla Ciebie wadami.
  2. Awatar użytkownika NoMoRe23
    Poluj na “taniej o VAT” to zawsze najlepiej wychodzi a już na pewno lepiej niż 5 produkt za 99% taniej. Poza tym cashback, koniecznie.