Zakup karty graficznej amazon

paź 31. 2023 (9 g, 18 min)
Cześć. Znalazłem kartę graficzną na Amazonie i zastanawiam się nad jej zakupem. Jak sprzedaje i wysyła Amazon to zawsze full nówka zapakowana? Jak jest ze zwrotem takich droższych rzeczy, czy tam gwarancja, normalnie mogę reklamować na gw u producenta w oparciu o fakturę z Amazon? Czy mogę dostać produkt nie na nasz rynek i może być kiepsko? Amazon nasz, pl.
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Jak w każdym wysyłkowym sklepie, pośredniku itp. mogą wystąpić turbulencje i nikt se ręki nie da uciąć, że Ci nie przyjdzie kartofel

  Tak na serio to nie masz się czego obawiać
  Awatar użytkownika Maly_Lou
  Nie ma się czego obawiać, ale niech też będzie świadomy i niech chociaż kartą płaci, a nie jakimiś blikami.

  Bo mogą być problemy tak samo jak z dostawą, jak i ewentualną później posprzedażówką. A problemy z amazonem są takie, że amazon uważa się za pępek świata i do sprawy podchodzi jak im się chce, a nie jaki mają obowiązek. Zagubiona paczka? Nie problem amazonu, tylko twój. Zwracasz towar? Mogą twierdzić że go nie mają, pomimo że jest potwierdzenie odbioru. Każą czekać 2 czy 3 tygodnie i nic się nie zmienia. A no i mogą uznać że nie zwróciłeś zakupionego towaru tylko ziemniaka i wal się na twarz. Plus zawsze mogą zawiesić konto, bo jesteś upierdliwy i walczysz o swoje

  Amazon jest super kiedy działa. Jak jest problem z zamówieniem albo zwrotem- no tu bywa różnie. Może być bez problemu, ale amazon potrafi też robić pod górę.
 2. Awatar użytkownika NLC
  Patrząc na to jak amazon zabezpiecza przesyłki, to nie kupiłbym tam karty graficznej
  Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Ja też jajek nie kupuje w biedronce, bo tam jak pakują to aż strach nieść

  Tak n serio to akurat Amazonowi nie mam nic do zarzucenia jeżeli chodzi o pakowanie przesyłek i na tyle zamień co od nich biore to jeszcze ani razu nie miałem z tym problemu więc w czym czy gdzie Ty widzisz problem ?
 3. Awatar użytkownika Xorro
  tak
  Awatar użytkownika dankowski
  Albo nie. Ostatnio dostałem płytę główną po zwrocie, z żółtą naklejką, otwieraną (bez plomb producenta). Oczywiście kupowałem nówkę.
Awatar użytkownika