Zabezpieczenie S23Ultra

lis 18. 2023
Pochwalcie się proszę jak macie zabezpieczone swoje telefony. Jakieś etui, szkła? Napiszcie proszę co macie i jak to się Wam sprawuje. Stoję przed wyborem. Dzięki
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika grzesiek666
  Ja polecam oryginalną Samsungowską skórę. Fajnie wygląda, nie powiększa tak bryły cieszy oko i dobrze chroni. U mnie po upadku na chodnik 0 uszkodzeń smartfona, może miałem farta. Folie też oryginalną bardziej się opłaca od hydrożelu bo mniej widać odciski, łatwiej czyści i palec lepiej się po niej ślizga a przede wszystkim jest bardziej odporna na zarysowania. Do naklejenia folii w warunkach domowych to trzeba mieć idealnie czyste pomieszczenie, żeby nie było kurzu w powietrzu.
  Fajne i tanie są też etui 3mk. Lubię je za to że nie odbarwiają się i nie ścierają tak szybko. Odcisków palców też nie zbiera tak dużo jak inne etui których używałem.
  Awatar użytkownika pit1002
  Autor
  Dzięki za odpowiedź, dokładnie za taką skórką się rozglądam. Większy dylemat mam z ekranem. Czy dobrze rozumiem, że jeżeli chce się mieć jakąś folię muszę usunąć to co jest oryginalnie na ekranie?
 2. Awatar użytkownika polowanienaamazonie
  Wybór jest tylko jeden. Jak masz tak drogi telefon to kupujesz produkty Spigen Made in USA co też są numer 1 na świcie. Lepszego zabezpieczenia nie ma.
  Awatar użytkownika pit1002
  Autor
  A masz może jakiś konkret pod ten model?