Opublikowano 5 marca 2024

YouTube family

Witam peperkow. Taka sprawa. Mam yt family na Argentynę. Chciałem dziś dodać ojca do rodziny bo 2 miejsca jeszcze mam, wysłałem mu zaproszenie, zainstalowałem na jego tel VPN, połączyłem się z Argentyna ale wywala monit że jest z innego kraju niż rodzina do której chce dołączyć. Ktoś ma jakiś pomysł co robię źle.
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Sebastian_P
  Ja nigdy takiego problemu nie miałem, u mnie głowa rodziny ma zrobione Apple id na Turcję, a reszta osób na androidah normalnie może się dołączyć do rodziny z Polski
 2. Awatar użytkownika S1udak
  A nie trzeba było dodawać rodziny wcześniej, ewentualnie musisz pewnie dodać mu jakiś adres na Argentyna czy coś.
 3. Awatar użytkownika MarcinOdPioruna
  Ja jestem w Argentynie od ponad roku i w międzyczasie dodałem 3 osoby do rodziny i tylko wysyłałem zaproszenie ktore było akceptowane bez VPN i nikt nie ma problemów. Moim zdaniem dodawanie członka rodziny nie wymaga aby łączył się przez Argentynę w trakcie dodawania.
 4. Awatar użytkownika Nigel
  Autor
  Zapomniałem napisać na początku. Chciałem dodać ojca przez VPN bo bez tego wywalało taki sam monit. Więc nie mogę ani bez VPN ani z VPN.
 5. Awatar użytkownika Maly_Lou
  Jego konto musi być z tego samego kraju co konto hosta.
  Vpn nie ma tutaj nic do rzeczy. Jeśli zakładałeś konto na Argentynę i z tego konta robiłeś rodzinę, a Twój tato ma konto polskie, to się nie zegra. Musisz mu zrobić konto google na Argentynę czy jaki tam kraj jest na koncie hosta.
 6. Awatar użytkownika Nigel
  Autor
  To się musiało coś zmienić na przestrzeni ostatnich lat, bo żadne z kont przypisanych do Familiady nie jest argentyńskie. Region to Polska.
 7. Awatar użytkownika iimatthewpl
  Zrób tacie argentynski profil płatności i przy użyciu vpn dodasz go
Awatar użytkownika