Opublikowano 24 sierpnia 2023

Xbox Game Pass

Hej, szukam najtańszego Game Pass nie kosztującego więcej niż 15zł. Oferta 4 zł na 14 dni wygląda że wygasła? Założyłem parę nowych kont i na żadnym z nich nie miałem tej promocji.
Aktualizacje społecznościowe

15 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Zakładać milion kont potrafisz, na pieniądzach z tego co widzę troszkę się znasz, a nie potrafisz znaleźć informacji o tańszym GP i jeszcze ten wymóg 15 zł
  Awatar użytkownika grzesiek666
  Wystarczy w Google wpisać 🙃
 2. Awatar użytkownika superz666
  Autor
  Zrobiłem wszystko super zgodnie z tym co było na tanigamepass, ale nie mogę wyłączyć cykli płatności bo jest zarządzane przez BT/EE? Miał ktoś z Was styczność z czymś takim? Jak anulować automatyczne odnawianie?14991091-nlsaP.jpg
  Awatar użytkownika PromoSQ
  Jestes z uk? Tam chyba był ten problem, musisz pisac do suportu xboxa i anuluja
 3. Awatar użytkownika superz666
  Autor
  Na konsoli również przekierowuje na stronę pośrednika. Loguje się z polskiej strony.

  Odpowiedź od sprzedawcy klucza
  We would like to inform you that we recently came across this issue with another customer and have promptly reached out to both the merchant and Microsoft about it. The Gamepass Key you own was purchased via a third-party as part of a mobile deal in the UK, which is why it's shown as managed by that company. Nevertheless, there's no cause for worry. Despite not having a phone through that particular company, the subscription/game pass works as if it was bought straight from Microsoft. The subscription is due to end next month, and there won't be any recurring charges.
 4. Awatar użytkownika pawel.krukowskivY2
  hej mam ten sam problem po zkaupie klucza na G2A wyskoczyło mi Zakupione od BT/EE....i nie moge usunac cyklicznego rozliczenia. Czy po upływie terminu game passa wszystko wroci do normy? czy bedzie pobierana opłata ?
  Awatar użytkownika Mateusz_Sasz2k
  Raczej wątpliwa sprawa…
  Kupiłem kod na G2A za jakieś 40zł, bo potrzebowałem wyczyścić kartę, i mówię wezmę. Po miesiącu chciałem anulować i informacja Zakupiono od BT/EE. Napisałem do sprzedawcy zarzekał się że przez przypadek bla bla bla, i że po kolejnym miesiącu subskrypcja wygaśnie i faktycznie tak się stało, wygasła ale dalej na koncie widnieje ten sam komunikat.

  Dzwonilem do MS i z tego co widzą od pół roku jest wysyp takich problemów związanych ze sprzedażą kodów wraz z planem telefonii komórkowej (w UK możesz kupić plan telefoniczny z XGP i ten kod jest sprzedawany a kwota niby doliczana do konta lub darmowa w jakiejś taryfie) ale od pół roku nikomu nie usunęło się z konta samo to że zakupiono od BT/EE tak jakby konto się przypisywało i ustalało jakby na jedno źródło dostępu XGP. Prawdopodobnie czeka Cię założenie nowego konta 
 5. Awatar użytkownika Grand_Master
  Witam, mam ten sam problem, usunąłem kartę z konta Microsoft, czy po upływie subskrypcji będzie można ją w inny sposób odnowić?
Awatar użytkownika