Opublikowano 48 minut temu

X-kom odkup iPhone

Cześć. 
Spadła trochę cena iPhone 14 Plus w sklepie na 3499 i zastanawiam jak w xkom działa ten rabat do 267 złotych i opcja odkup. Przechodząc do tematu chciałbym im oddać swojego XS max 64gb(działa, bez uszkodzeń, tylko bateria już padnięta) teoretycznie w tym programie na ich stronie wyświetla mi się, że opcja odkupu jest ustalona na 400 PLN + te 267 za zakup nowego. Czy któryś miły kolega mógłby mi powiedzieć, czy nie okaże się później, że kupię a oni mi przyszłą maila, że dadzą mi o wiele mniej ? Drugie pytanie. Rozumiem, że kupię w salonie za 3500 oddam im swoj, a oni mi później oddadzą na kartę te powiedzmy 600 PLN tak ? Rozważam też s24 ze strony samsunga, no ale bliżej mi do iPhone’a. Z gory dziękuję za pomoc!
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika ed_shfrin
  ja korzystałem już 2-krotnie z programu Odkup w Samsungu i tam jest przelew na konto, ostatnio trwało to blisko 30 dni zanim otrzymałem zwrot na konto bankowe, natomiast nie było problemów - tyle ile wycenili zostało wypłacony.
  1. wysłałem im urządzenie
  2. czekałem ponad 20 dni na akceptacje stanu
  3. po kilku kolejnych dniach dostałem przelew chyba z zagranicznego konta w Irlandii

  natomiast w x-komie masz chyba kod rabatowy na zakupy w x-komie, a nie przelew gotówki
  "W ramach programu możesz sprzedać nam swoje urządzenie. Jako zapłatę, otrzymasz od nas kodrabatowy, który wykorzystasz w naszym sklepie. Równowartość kodu będzie odpowiadać cenieurządzenia. "

  lp.x-kom.pl/a/o…pdf
 2. Awatar użytkownika Bastille
  Autor
  A czy proponowana kwota różniła się od tego co otrzymałeś finalnie ? 
  Awatar użytkownika ed_shfrin
  u mnie nie, natomiast jest taka możliwość jak wykryją jakąś wade - może być tak, że ty jej nie zauważysz, jakieś wypalenie na ekranie itp.

  wtedy zadają Ci pytanie, czy chcesz odsprzedać bo niższej cenie czy urządzenie wraca do Ciebie - jest to osobna ścieżka niezwiązana z zakupem produktu (w przypadku Samsunga).