Opublikowano 30 grudnia 2020

Wysyłka z Lidl.de

Witam,
Chciałbym zamówić kilka rzeczy z Lidl.de - dużo niższa cena niż u nas. Niestety nie oferują wysyłki do Polski - kiedyś na Pepper spotkałem się z czymś takim jak firmy, które przy przedmiotach jakich Amazon.de nie wysyłał do naszego kraju oferowały taką przesyłkę. Zamawiało się to na adres w DE i oni przesyłali to dalej do nas. Kojarzy ktoś taka usługę, korzystał? Przyda się każda pomoc. Mam znajomych w DE, ale zjadą dopiero na Kwiecień.
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika napinaczkamil
  Autor
  Imola31/12/2020 14:03

  A co przycebuliłeś? Pochwal się


  Jeszcze nie przycebuliłem - nadal prowadzę rozmowy z drugą połówką, że jednak wiertarko wkrętarka udarowa jest nam potrzebna 😁 chodzi o ten nowy lidlowski model u nas 379zl, w DE 50€. Kontaktowałem się z Lidlem na temat gwarancji i bez problemu rzeczy kupione w zagranicznym Lidlu można reklamować u nas, wymagają dowodu zakupu. Dodatkowo warunki gwarancji są takie same, więc 5 lat na czarny Parkside.
  Awatar użytkownika mimik9000
  A jak wygląda sprawa gwarancji po zakupie z niemieckiego lidla?
 2. Awatar użytkownika meschx
  Zapewne mowa o mailboxde.pl/, opinie do poczytania między innymi na Pepperze
 3. Awatar użytkownika azaber
  Oprócz tego co polecił kolega wyżej, jest jeszcze Eshopwedrop.pl, który przy rejestracji daje 30zł na pierwszą przesyłkę, więc może wyjść ona, prawie za darmo (zależne od rozmiaru/wag paczki). Mają niestety troszkę gorszą logistykę niż mailboxde, przez to dłużej trzeba czekać u nich na przesyłkę (ok. 10 dni, od momentu trafienia do nich paczki), ale ogólnie jeśli nie zależy Ci aż tak na czasie to są godni polecenia, szczególnie z uwagi na ten rabat na pierswza przesyłkę. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika napinaczkamil
  Autor
  meschx30/12/2020 17:06

  Zapewne mowa o https://www.mailboxde.pl/, opinie do poczytania między …Zapewne mowa o https://www.mailboxde.pl/, opinie do poczytania między innymi na Pepperze


  Dzięki wielkie - o to chodziło Niech Ci Pepper w Reniferach wynagrodzi
 5. Awatar użytkownika asimply
  Eshopwedrop całkiem sprawnie obsługują paczki i są przy tym tańsi. W Polsce bardzo szybko dostarczają, jedynie na dostawę z Niemiec trzeba trochę poczekać.
 6. Awatar użytkownika napinaczkamil
  Autor
  azaber30/12/2020 17:17

  Oprócz tego co polecił kolega wyżej, jest jeszcze Eshopwedrop.pl, który prz …Oprócz tego co polecił kolega wyżej, jest jeszcze Eshopwedrop.pl, który przy rejestracji daje 30zł na pierwszą przesyłkę, więc może wyjść ona, prawie za darmo (zależne od rozmiaru/wag paczki). Mają niestety troszkę gorszą logistykę niż mailboxde, przez to dłużej trzeba czekać u nich na przesyłkę (ok. 10 dni, od momentu trafienia do nich paczki), ale ogólnie jeśli nie zależy Ci aż tak na czasie to są godni polecenia, szczególnie z uwagi na ten rabat na pierswza przesyłkę.


  Królu złoty - już założyłem konto na mailbox. De ale super, że jest coś z promka 😁 przesyłka musi do mnie dojść do końca stycznia, więc na pewno zdążą 😁 dzięki wielkie i życzę udanego nowego roku.
 7. Awatar użytkownika Imola
  A co przycebuliłeś? Pochwal się
 8. Awatar użytkownika Imola
  napinaczkamil31/12/2020 14:22

  Jeszcze nie przycebuliłem - nadal prowadzę rozmowy z drugą połówką, że jed … Jeszcze nie przycebuliłem - nadal prowadzę rozmowy z drugą połówką, że jednak wiertarko wkrętarka udarowa jest nam potrzebna 😁 chodzi o ten nowy lidlowski model u nas 379zl, w DE 50€. Kontaktowałem się z Lidlem na temat gwarancji i bez problemu rzeczy kupione w zagranicznym Lidlu można reklamować u nas, wymagają dowodu zakupu. Dodatkowo warunki gwarancji są takie same, więc 5 lat na czarny Parkside.


  Też się na to czaję. Dzięki za tip.
 9. Awatar użytkownika mateusz.goreckiTY7
  Eshopwedrop to gówniana firma, zgubili mi towar za kilka tysięcy złotych i mają to gdzieś, unikają nawet rozmowy na ten temat. Firma należy do Ukraińców, ma siedzibę w coworku, zarząd zmieniał się ileś tam razy itp. Kłopot z nimi jest taki, że jak paczka dojedzie do ich magazynu, a oni jej formalnie nie zarejestrują (zgubi ich ją ich pracownik w ich magazynie) to udają, że temat nie istnieje. Straciłem przez nich masę nerwów, a że obiecałem im wielokrotnie, że będę się dzielił doświadczeniami z ich firmą publicznie i to też mieli gdzieś to realizuję moją obietnicę.
Awatar użytkownika