Opublikowano 3 maja 2023

Wymiana baterii POCO X3 NFC

Cześć opłaca się wymieniać baterie w POCO X3 NFC? Czy lepiej go sprzedać i kupić nowy? Póki co nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, oprócz baterii. Znajdę gdzieś oryginał, albo bardzo dobry zamiennik? Kiedyś w innym smartfonie wymieniłem zużyty oryginał na zamiennik to niestety po tygodniu bateria trzymała gorzej niż na oryginale.
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika adammarek2
  Wydaje mnie się, że ze względu na wiek już tego modelu to lepiej zainwestować w coś nowszego, bo im starszy sprzęt tym gorzej ze zdobyciem akumulatora w dobrej kondycji.
 2. Awatar użytkownika kacpeyro_.
  Sam mam ten fon i szczerze to zaryzykowalbym wymianę , kiedyś w redmi 5 pro wymienilem za na taka za 7 duch i chulało.
  Jakbys oryg portu USB szukał to wymienialem niedawno i mogę podać gościa z allegro.
 3. Awatar użytkownika Adwin
  Mam poco x3 nfc, bateria z ali za 50-70zł, suszarka -> rozklejanie, baterie się fajnie wyciąga bo ma takie paski kleju, pociągasz i gitara, nie to co samsung... później klej B-7000 na krawędzie i działa tak już pół roku
 4. Awatar użytkownika Guziczek
  Autor


  Wymieniłem baterię na jakiś zamiennik z allegro. Niepotrzebnie zwlekałem aż poprzednia zostanie całkiem zajeżdżona. O dziwo wymiana była prosta, udało się niczego nie zepsuć. Zamówię prawdopodobnie jeszcze raz na aliexpress coś lepszej jakości - może "nohon" (sporo osób poleca te baterie, bo oryginału już raczej nie dostanę tylko marną podróbkę).


  Zastanawia mnie tylko czy bateria BN61 będzie pasować zamiast BN57, ma 6000mAh, podobna wielkość. Według tego filmu pasuje, ale czy to prawda to nie wiem, niestety nie znam wschodnich języków:

  Awatar użytkownika FisniA
  Dowiedziałeś się czy pasuje?
 5. Awatar użytkownika dar3k369
  i jak panie kolego wymieniłeś tą baterie?
  Awatar użytkownika Guziczek
  Autor
  Tak jak napisałem w ostatnim komentarzu. Wymieniłem, telefon działa do tej pory dobrze, bateria też dobrze trzyma. Nowej oryginalnej pewnie nic nie zastąpi, ale i tak jest dobrze. (Edytowano)
Awatar użytkownika