Opublikowano 18 godzin temu

Wizjer/Judasz/Kamera bezprzewodowa do drzwi zewnętrznych w mieszkaniu

Cześć,

Z uwagi na to, że deweloperzy jadą teraz ostro po bandzie i w standardzie stolarki drzwiowej (drzwi zewnętrzne) nie zaoferowano mi klasycznego wizjera optycznego, potocznie zwanego judaszem to rozglądam się we własnym zakresie za jakimś ciekawszym rozwiązaniem w stylu kamera bezprzewodowa.

Widzę, że na popularnym serwisie aukcyjnym są dostępne takie kamerki montowane w otwór taki jak do klasycznego wizjera optycznego (mam nadzieję, że dostanę zgodę na przewiercenie otworu w drzwiach :D) tylko podstawowe pytanie jakie mi się nasunęło to problem z ciągłą koniecznością zasilania tego ustrojstwa.

Pytanko do Was - ma ktoś takie rozwiązanie u siebie, sprawdza się? Jak radzicie sobie z zasilaniem tego? Jakiś powerbank, gdzieś ukryty? A może dać sobie z tym spokój i doradzicie coś mądrzejszego? Niestety domofon również bez funkcji wideo i nie uśmiecha mi się otwierać drzwi obcym tak wyłącznie "na słowo"

Link (przykład): allegro.pl/ofe…538

Z góry dzięki za opinie.
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika el_marinar
  Polecam Ezviz DP2 lub pokrewne z dotykowym ekranem. Długo trzyma na baterii.
  Awatar użytkownika hiviro
  Autor
  Dzięki. Przyjrzę się temu modelowi.
 2. Awatar użytkownika eter
  Jak masz gdzieś blisko siebie Castoramę itp. market to zajrzyj sobie - mają rozmaite takie wynalazki 'zamiast judaszowe' (+ zapytać się "doradcy" możesz).
  Awatar użytkownika hiviro
  Autor
  Dzięki. Ogólnie przeglądam teraz ten polecony przez Ezviz. Widzę, że jest też nowszy model CP4 z czujnikiem PIR i szerszym kątem 166 st. Brałbym w ciemno za te 550 zł z Amazona, gdyby to nie było takie "toporne" z zewnątrz bo tak poza tym to sporo ciekawych funkcji i długo trzyma na baterii więc to na duży +
 3. Awatar użytkownika adam45648
  Kolega kiedyś montował i jest jeszcze kwestia "RODO" czy jak to się tam zwie w przypadku nagrywania sąsiadów. Filmowanie drzwi sąsiada i wnętrza jego domu może być podciągnięte pod jakiś tam przepis (zakłócanie miru domowego?) więc lepiej żeby to co kupisz nie rzucało się w oczy.
Awatar użytkownika