Opublikowano 15 godzin temu

Wczasy 7 dni pierwsza połowa lutego Gdańsk/ Warszawa wylot, jakieś pomysły?

Witam, może ktoś chciałby odpłatnie znaleźć mi jakąś okazje na tygodniowy wylot?
Wymogi: bez paszporty
Wylot: Gdansk/ Warszawa
Mile widziana pogoda kolo 15+ stopni, najchetniej zachód Hiszpanii czy wyspy
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

1 Komentarz

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Wątpię że ktoś z jakąś tajemną wiedzą concierge za pieniądze będzie w stanie wymyślić coś lepszego niż darmowy Kayak czy Google Flights plus Trivago czy Google Hotels plus odrobina chłopskiego rozumu.

  Nawet na pobyt na tydzień (a już zwłaszcza dla podróżnika solo) i tak największą część budżetu pochłoną noclegi. Więc trzeba tylko szukać kierunków gdzie są w miarę tanie hotele (bo nawet jak Cię przeteleportują za darmo np. do Wenecji czy innego Milanu, to i tak jedna noc w drogim mieście będzie kosztować tyle co ze 3-4 noce w tanim mieście).

  Skoro odpadają tradycyjnie tanie ciepłe kierunki jak Słoneczny Brzeg i Batumi – no to zostają z wysp Malta i Cypr.

  Jak podróż jak najszybciej wydaje się tańsza Malta.

  08.02 Przelot Warszawa Modlin-Malta za 144 PLN (Ryanair)

  14.02 Przelot Malta-Warszawa Chopin za 79 EUR (~346 PLN)(WizzAir BEZ klubu)

  Na miejscu hotele co kto lubi, są Google Hotels, jest Trivago, wszystko jest jawne.

  Na przykład w uczciwej cenie myślę że jest Bella Vista Hotel****. Te 4 gwiazdki trochę na wyrost z opinii wynika, ale jednak ocena średnia jako tako jeszcze w normie, śniadanie w cenie jakieś tam jest, basen jakiś tam jest, biura sprzedają, i ludzie wracają żywi. A w cenie 97 zł za pokój dwuosobowy za noc nie ma co wybrzydzać (niestety taka sama cena nieważne czy 1 czy 2 osoby w pokoju niestety nic taniej nie ma z faktu podróżowania samemu)(cena na Trivago).

  Także razem 97*6=582 zł za noclegi + 144 zł + 346 zł za loty = wychodzi1072 zł za 7 dni (6 nocy) na Malcie.

  Na Malcie w tej chwili 22 stopnie, a prognoza pogody pokazuje 20 stopni na 08.02, więc chyba się kwalifikuje na 15+ (a do tego jest wyspą).

  INB4 nie podoba mi się St Paul’s Bay ja chcę do „stolicy” – ok to sobie podjedź autobusem za 1.50€ (albo kup bilet tygodniowy) – powierzchnia całej Malty jest mniejsza niż powierzchnia Poznania. Więc między „miastami” nawet można sobie przejść piechotą jak ktoś się uprze.