Tablet na studia do notatek

paź 11. 2023
Witam, nie znam się kompletnie na tabletach więc wolę zapytać, czym kierować się szukając tabletu do notatek i za jaką cenę?
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Ozzy82
  Jak ja wybierałem tablet, to kierowałem się przede wszystkim ekosystemem oraz synchronizacją notatek między telefonem — tabletem — komputerem.
  Drugą kwestią jest sam tablet i przestrzeń robocza, tablety Samsunga/Xiaomi mają inne wymiary niż Apple, są bardziej prostokątne co może, utrudnić pisanie notatek, ale przy oglądaniu treści na yt/netflix etc., video nie będzie ucinane.
  Warto też wziąć pod uwagę sam stylus/pen/rysik. Samsung dostarcza rysik za darmo wraz z tabletem, w apple/xiaomi musisz dokupić, co zwiększa finalną cenę urządzenia. W Samsungu moim zdaniem masz świetną bazową aplikację do robienia notatek, na iOS z tego, co mi kilka osób mówiło, najlepiej jest dokupić aplikację do notatek koszt w okolicy ~80-100zł. Na Xiaomi softowa aplikacja to nieporozumienie i też zalecałbym tu wymianę na jakąś ze Sklepu Play.
  Jakbyś miał jakieś pytania to śmiało pytaj posiadam zarówno tablet xiaomi/samsunga.
  Awatar użytkownika Maciej_KopaczLUZ
  Autor
  Dzięki za odpowiedź, interesuje mnie kwestia jaka cena minimalna za jakiegoś porządnego tableta? Bo słyszałem, że najlepiej koło 2000 ale mam nadzieję, że da się taniej kupić coś dobrego
 2. Awatar użytkownika NickVolt
  Był taki temat ostatnio. iPad albo jakiś model Samsunga (nie pamiętam). W czasie czekania na kolejne odpowiedzi możesz zobaczyć tamten temat.
 3. Awatar użytkownika Matemes
  ja się tam nie znam, ale chyba taki, do którego można dokupić lub jest w zestawie porządne etui z klawiaturą
 4. Awatar użytkownika wadam
  Ipad nawet podstawowy + rysik bedzie ok. Wygodniej ipad air.
Awatar użytkownika