Opublikowano 19 godzin temu

Strona z hotelami i noclegami Super.com hotel nocleg

Korzystał ktoś z was ze stronki super.com? Są tam dobre ceny hoteli, ale obawiam się o rzetelność i bezpieczeństwo. Dodatkowo oferują jakiś abonament miesięczny na niezbyt korzystnych warunkach 15USD/ miesiąc. Podobno nie jest tak łatwo z niego zrezygnować. Ale mimo braku tego abonamentu ceny są świetne. Tylko znalazłem opinie że np hotel nie wiedziało rezerwacji, natomiast Super broniło się tym że do rezerwacji po prostu nie doszło i zwrócili kasę. Jakie macie doświadczenia?
Są też linki polecające, ale zauważyłem że wcale nie dają lepszej oferty, a niby miało być 10% taniej. Cena jest niższa, ale podana bez podatku, po dodaniu podatków wychodzi prawie na to samo co normalnie (normalnie podają od razu z podatkiem). Tak więc dziwne kombinatorstwo.
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Musti235
    Pośrednik jak pośrednik, tak samo bezużyteczny jak inni. Byłem raz w Gruzji, rezerwacja i owszem opłacona, byłem na liście wszystko OK.
    Poza "drobnym" szczegółem że hotel okazał się śmieciowy (nie było wody w moim pokoju mimo że była w łazienkach na korytarzu i innych pokojach) i recepcja nie chciała mi dać innego pokoju ani nic. A Super oczywiście wszystkiego się wyparł, usługa zrealizowana, jak Ci niemiło to Twój problem xD
    Ale Booking wcale nie lepszy, kiedyś w Bułgarii miałem rezerwację, przyjechałem, dali mi pokój w ZUPEŁNIE innym hotelu, w kompletnie innym miejscu na kompletnym zadupiu, ze dwa standardy niżej. A Booking oczywiście - nie nasz problem, trochę się różni od zdjęć to się różni, co nas to obchodzi xDD
    Także tak czy inaczej nie ma co polegać na pośrednikach, najlepiej uderzać w cywilizowane sieciowe hotele, albo coś gdzie był ktoś komu ufasz (bo to że hotel ma tam 4.5/5 w Google albo 8.8/10 na Bookingu to absolutnie o niczym nie świadczy jak widać )