Opublikowano dzień temu

Steelseries Arctis Nova 3 czy Razer Barracuda X 2022

Chciałbym się zapytać, które z tych słuchawek będą lepszym wyborem (ewentualnie jakby ktoś inne polecił). Początkowo patrzyłem na te Razery, bo jednak chciałem bezprzewodowe, ale jednak po czasie stwierdziłem, że już mi trochę to obojętne i chcę wybrać te, które mają lepszą jakość wykonania i dźwięk (na tyle ile przedział cenowy pozwala), na mikrofon nie zwracam uwagi, bo mam zewnętrzny (ważne żebym mógł w słuchawkach schować albo odłączyć mikrofon), a od bezprzewodowych chciałbym jeszcze długi czas trzymania na baterii. Ogólnie patrzę za słuchawkami raczej za 300-400zł, niby się nie pali i mogę poczekać na promki, ale jednak chciałbym już jakieś nowe. Z innych rzeczy to już na komputerze korzystam z Sonara, dlatego patrzę na te Arctisy.
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Jak chodzi tylko o jakość dźwięku i wykonanie, to generalnie w tej samej cenie przewodowe zawsze będą górą.
  Ani SteelSeries, ani tym bardziej Razer to nie jest Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, nie dają zamiast kabla za kilka groszy modułu Bluetooth takiego całkiem dobrego z niskimi opóźnieniami do gier "gratis" aby tylko polskie dzieci miały jak najlepiej.
  Akurat Nova 3 nie ma tego audio jakoś szczególnie wybitnego, ani wielkich możliwości regulacji też nie ma.
  Ale pozostając w rywalizacji tych dwóch producentów, to Razer ale Black Shark V2 za 399 zł z rabatem Ceneo, z kartą dźwiękową "gratis", wypadnie lepiej pod kątem samej jakości dźwięku.

  rtings.com/hea…a-3
  rtings.com/hea…a-3
  rtings.com/hea…-v2
  pepper.pl/pro…-24
  m.ceneo.pl/964…htm