Spotify - operatorzy GSM

paź 17. 2023 (1 g, 2 min)
Czy jest jakiś operator w Polsce, który nie liczy transferu wykorzystanego na Spotify? Jeśli tak, to w jakim pakiecie cenowym?

Aktualnie korzystam z Tidala w T-Mobile - abonament za 25 PLN z pakietem internetu 5GB na miesiąc, który w zupełności mi wystarcza, ponieważ transfer z Tidala nie jest liczony (miesięcznie jest to nawet kilkadziesiąt GB! w jakości Master).
Niestety nie jestem zadowolony z doboru playlist, wg mnie Spotify ma o wiele lepsze, dlatego chciałbym wrócić do Spotify, ale nie chciałbym dopłacać miliona monet za transfer bądź dodatkowe pakiety GB.

Czy byłaby to oferta na kartę czy abonament, nie robi to różnicy - liczę, że pomożecie w doborze interesującego pakietu, aby w okolicach tych 25 PLN się utrzymać.
Ew może lepiej skorzystać z jakiejś opcji internet "no limit", ale tam są chyba myki, że wtedy chyba prędkość internetu jest ograniczona, prawda?
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika NickVolt
    NJU za 29 ma 20 GB rosnące do 60 GB.
    Jak weźmiesz na 2 osoby (żonę, dziewczynę itd), to wychodzi jeszcze taniej.
  2. Awatar użytkownika 5MBD
    Aktualnie korzystam z Tidala w T-Mobile - abonament za 25 PLN z pakietem internetu 5GB na miesiąc

    To twój podstawowy problem. Jak poszukasz sobie normalnego operatora to będziesz miał przynajmniej 20 GB za miesiąc przy tej kwocie. (Edytowano)