Opublikowano dzień temu

Śmietana 18% Auchan, Kraków 330g 1,99zł. 6,03zł za kg.

Jako że Pepper nie pozwala mi wrzucić okazji bo "krótki termin" wrzucę jako dyskusję, może ktoś zobaczy i skorzysta bo cena bardzo dobra. Człowiek chce dobrze, portal z okazjami, a tu ci usuwają okazję, dla mnie głupota.
Kraków, Auchan Bonarka.
Duży kubek za 1,99zł. Czyli 6,03 za kg.
termin spożycia 15.4.24.
Ale wiadomo, śmietana się tak szybko nie psuje.

Zazwyczaj cenowo wychodzi powyżej 9zł za kg.
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Piwo2złoteWbarzePO18
  w dziale z żółtymi/pomarańczowymi/czarnymi etykietami?
  Na Śląsku Górnym z zasady nie ma w czym wybierać bo przeceny o 20-40% maksymalnie a jedzenie już chce wyjść do kosza Często tanie jest wziąć udział w jakiejś promocji u nich na ten sam produkt niż kupić z TEGO działu gnój.
  Awatar użytkownika Macc
  Autor
  Nie. Właśnie na zwykłym dziale (chłodni) z produktami mlecznymi: sery, mleka, kefiry, i wszystko inne włącznie ze śmietanami różnych producentów.
  Właśnie o to chodzi. Normalna przecena na dziale mlecznym, a nie gdzieś na półce z przecenioną żywnością z naklejką, z powodu bliskiego przeterminowania produktu w dniu wystawienia, czy dnia następnego.
  Specjalnie dodałem datę upływającej ważności, żeby nie było niedomówień, że wrzucam przeterminowujące się produkty.
  6 dni na spożycie śmietany to szmat czasu. Zużyć do obiadu, sosu, zjeść z twarogiem. Jak kto woli. Przecież tego się nie kupuje, żeby leżało, tylko do zużycia.
  Ale nie, w jakimś moderatorze na Pepperze obudziła się dusza prawilności i moderator usunął okazję, bo produkt nie ma daty z 7 dniowym terminem spożycia.
  Normalnie WTF? W taki sposób należałoby skasować wszystkie wstawki z normalnym pieczywem, które tu ciągle lądują, bo jakie świeże pieczywo wytrzyma tydzień. To samo wstawki ze świeżym mięsem itp.
  Głupota totalna i brak wyobraźni. To są produkty, które z definicji mają krótki termin do spożycia. Jak ktoś chce długi, to kupuje produkt UHT, a nie "świeży".
  Przecena o 40% a mod usuwa okazję, "bo 7 dni".
  Specjalnie wrzuciłem, żeby ludzie skorzystali, w lidlu taka śmietana kosztuje przynajmniej 9.60zł za kg, gdzie tutaj na promocji 6zł. Duża obniżka, realna oszczędność i okazja poszła do kosza "bo 7 dni". Przez co, kto by potrzebował, to nie skorzysta.
  Przecież nie wrzuciłem tej okazji dla plusów.
  Wychodzi na to, że mogłem nie podawać daty z terminem przydatności, zrobić zdjęcie, że to jest normalny dział mleczny, a nie półka z przecenioną żywnością i wtedy ludzie by skorzystali.
  Byłem dzisiaj i okazja nadal była dostępna, ale kto będzie wiedział, skoro okazja została usunięta?

  Ps. w Auchanie w Bonarce przerobili dział z żywnością, której kończy się termin. Wydzielili kawałek chłodni (kompletnie inne miejsce niezwiązane z działem mlecznym) i jest tam dużo różnych rzeczy. Świeżym mięsem nie jestem zainteresowany z powodu, który ująłeś w komentarzu, ale nie mówię, że zawsze tak jest. Produkty pochodzenia mlecznego jak właśnie śmietany, najtaniej tam widziałem po około 5zł za kg.
  Ze śmietaną jest ten plus, że ona się tak nie psuje po terminie. Jako taki kwaśny produkt (sour cream - śmietana) dobrze się trzyma. Co innego twaróg, ten kiśnie niedługo po terminie. (Edytowano)