Opublikowano 5 dni temu

Smartwatch z GPS, NFC, dobrą baterią i wbudowaną pamięcią.

Czy istnieje jakiś sensowny smart zegarek z GPS, płatnościami NFC w Polsce, wbudowaną pamięcią (by móc słuchać muzyki podczas treningu) i baterią na minimum tydzień? Im taniej tym lepiej, ale w ogóle jest coś sensownego na rynku? Jak już zegarek ma wszystkie wymienione opcje, to działa na baterii 2 dni (np. Galaxy Watch 4), co dla mnie totalnie skreśla takie urządzenie. Myślałem nad Xiaomi S1 Active, ale brakuje w nim wbudowanej pamięci. Rozmów nie potrzebuję.
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika jeszcze_jak
  S1 active ma wbudowaną pamięć, od ostatniej aktulizacji dodali możliwość korzystania z niej. Można normalnie wrzucać muzykę na zegarek
  Awatar użytkownika Adrian_Falkowski
  Autor
  Serio? Muszę sprawdzić, jeśli to prawda to biorę
 2. Awatar użytkownika Musti235
  Długość trzymania na baterii jak smart bandy - w stylu własnie tydzień+, niestety nie jest do pogodzenia z wbudowaną pamięcią z aplikacją do muzyki i generalnie funkcjami "prawdziwego" smartwatcha.
  Bo to wymaga "prawdziwego" systemu w stylu Harmony OS albo WearOS (żeby działały na nich "prawdziwe" aplikacje).
  No ale taka moc + inne funkcje (np. GPS) to żre baterie potężnie. Nawet jak jest opaska 200 mAh a zegarek "aż" 600 mAh, to ponieważ ma o wiele większy ekran i do tego o wiele mocniejszy procesor (którego potrzebuje żeby ogarniąć ten "prawdziwy" system i "prawdziwe" aplikacje) - to wszystko tak zżera baterie, że jest prawie niemożliwe mieć "prawdziwy" smartwatch który wytrzyma ponad tydzień ciągłej pracy.

  Jeśli już gdzieś szukać to w Garminach. Jak "tani" to Vivoactive 5, a jak z jeszcze dłuższym czasem pracy na baterii to Venu 3.
  Każdy z nich muzykę pozwoli w pamięci przechować, i Garmin Pay ma.
  A bez używania Always On Display jest szansa otrzeć się o tydzień czasu pracy zwłaszcza w Venu 3.

  youtu.be/crY…Bws
 3. Awatar użytkownika jaba
  Od numeru 5 samsung GW spełnia wszystkie moje oczekiwania, mimo włączonego GPS działa 2,5 dnia.
  A teraz GW6 niby jeszcze dłużej.
  Awatar użytkownika Adrian_Falkowski
  Autor
  Wszystko spoko, tylko 2,5 dnia to z mojego punktu widzenia wciąż zdecydowanie za mało jak na zegarek. Pewnie finalnie zrezygnuję np. z pamięci w zegarku, choć akurat ta opcja nie wydaje się najbardziej wymgająca.
 4. Awatar użytkownika bonczas
  Z takim czasem na baterii to tylko jakiś garmin np venu 2s
Awatar użytkownika