Opublikowano 2 dni temu

Smartwatch ok. 500 zł / AOD / BATERIA 3+ dni / ODCZYT wiadomości

Cześć. Proszę Was o pomoc w wyborze smartwatcha w cenie do około 500 zł. Jak będzie coś super za stówkę więcej to też może być, a jak za mniej to jeszcze lepiej. Nie zależy mi na trybach sportowych ani medycznych bardziej na funkcjach smart.

System telefonu: Android

Wymagania konieczne: Odczyt wiadomości SMS i z podstawowych komunikatorów (Messenger, Whatsapp), Always On Display, bateria na co najmniej 3 dni z włączonym AOD, wyświetlanie i wyciszanie / odrzucanie połączeń, okrągła koperta

Wymagania mile widziane: NFC, rozmowy przez zegarek, eSIM, pomiar saturacji, odpowiedzi na wiadomości przez zegarek (nawet jeżeli tylko predefiniowane), neutralny wygląd koperty pozwalający na dokupienie np. paska skórzanego tak żeby zegarek pasował zarówno do casualowej koszuli jak i krótkich spodenek sportowych.

Funkcje na których mi nie zależy: tryby sportowe, GPS, pomiary ciśnienia, analiza snu, ładowanie indukcyjne

Z góry dziękuję za odpowiedzi, nawet jeżeli taki zegarek w takim budżecie nie istnieje
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Sqrviel
    Nie spełni wszystkich wymagań, ale spojrzałbym na amazfit GTR. Wyszło już chyba ze 4 serie, więc może coś do 500zl wybierzesz. (Edytowano)
  2. Awatar użytkownika Pablo_S.
    Autor
    Wytypowałem dwa zegarki - Amazfit GTR 3 pro oraz Xiaomi Watch S3. Trochę przekraczają budżet, ale poczekam na dobrą promocję albo dołożę trochę. Czy któryś z nich jest wyraźnie lepszy? Albo znajdzie się. coś jeszcze wartego uwagi w tej cenie?