Opublikowano 17 godzin temu

Smartwatch do iPhone'a _ inny niż Apple Watch

Hej jak w temacie:
Jaki polecacie smartwatch fajnie działający z iPhone'm - poza Apple Watchami? W większości przypadków smartwatche innych marek: nie mają odpisywania na smsy, albo chociaż szablonami, nie wyświetlają zdjęć, kuleje nawigacja, czas na baterii 2 dni (fajnie jakby działał znacznie dłużej). Zegarek może być zarówno elegancki jak i sportowy, jest dowolność.
Ewentualnie pytanie do siedzących w temacie: czy warto czekać na jakieś premiery zapowiedziane? Może coś fajnego za miesiąc albo trzy ma się pojawić na co warto poczekać?
budżet 1.000zł - 2500zł
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Nie wydaje mi się żeby Apple zrobiło jakiś jednorazowy wyjątek i pozwoliło urządzeniu z Wear OS (Android Wear), albo HarmonyOS (systemem Huaweia) na dostęp do swojej aplikacji Wiadomości.
  discussions.apple.com/thr…est

  A żeby działał smartwatch jakikolwiek pod obciążeniem (w sensie z używaniem GPSa, z używaniem aplikacji, itd.) jakoś znacznie dłużej niz 2-3 dni, to nie potrafi żaden (w tym Apple Watche).
  Długość trzymania na baterii jak smart bandy - w stylu tydzień+, niestety nie jest do pogodzenia z wbudowaną pamięcią, z aplikacjami, i generalnie funkcjami "prawdziwego" smartwatcha. Bo to wymaga "prawdziwego" systemu w stylu Harmony OS albo WearOS (żeby działały na nich "prawdziwe" aplikacje).
  No ale taka moc + inne funkcje (np. GPS) to żre baterie potężnie.
  Nawet jak jest opaska 200 mAh a zegarek "aż" 600 mAh, to ponieważ ma o wiele większy ekran i do tego o wiele mocniejszy procesor (którego potrzebuje żeby ogarniąć ten "prawdziwy" system i "prawdziwe" aplikacje) - to wszystko tak zżera baterie, że jest praktycznie niemożliwe mieć "prawdziwy" smartwatch który wytrzyma kilka dni ciągłej pracy.
  Jeśli już gdzieś szukać to w Garminach. Z jak najdłuższym czasem pracy na baterii to Venu 3.  Ale oczywiście na Androidzie będzie działał lepiej i ze wszystkimi funkcjami (w tym odpisywaniem na wiadomości).
  Awatar użytkownika Diiex
  Autor
  Dzięki za naświetlenie drogi. Jeszcze przed Twoim komentarzem zwróciłem uwagę na Venu 3 - tylko potwierdziłeś, że kierunek słuszny