Smartwatch

lis 6. 2023
cześć, szukam smartwatch dla siebie i narzeczonej w kwocie do 1100-1500zl za sztukę. Fajnie gdyby miał NFC. to będą nasze pierwsze inteligentne zegarki więc nie mam zbyt dużych oczekiwań, aczkolwiek chciałbym wydać pieniądze na sprzęt, który posłuży. Ostatnio wpadl mi w oko Huawei watch GT 4 active (1099zl), czytałem że mimo że ma NFC jest problem z platnościami zbliżeniowymi w Polsce.
Czy znajdzie się w tej cenie coś lepszego?
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika wadam
  Huyawei nie ma nawet sklepu play to po co chcesz sie w to pchac? Jak nie mieliscie nic wczesniej to wezcie garmin vivofit i beda to zegarki trwale i majace wszystko co potrzeba.
  Awatar użytkownika NickVolt
  Co ma sklep Google (w telefonie, bo w zegarkach ich nigdy nie było - to nie ten system) do płatności (w zegarku)? Słyszałeś o innych systemach płatności, czy tylko Google Pay? (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika kzd
  W sumie niczym nie zapłacisz na huawei, bo nic nie wspiera płatnosci huawei w Polsce. No może poza apką Millenium i blikiem.
  Awatar użytkownika Maciekfnatic
  Autor
  Dziękuję za odpowiedź, w kwestii płatności zbliżeniowych powiedzmy, że mógłbym zrezygnować. Na czym powinienem się skupić przy wyborze smartwatcha?