Opublikowano 19 kwietnia 2024

Sklep Beemart

Czy ktoś zna, kupował na stronie beemart.pl/ ? Mają super ceny, ale brak opinii o tym sklepie.
Zakupiłem u nich za pobraniem, anulowali zamówienie i napisali, że na fakturę nie wysyłają za pobraniem.....
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika DEXTROUS
  google.com/map…ttu
  Komentarze typu wzieli pieniadze i brak kontaktu.
 2. Awatar użytkownika _kAt
  tak , właśnie czekałem na telewizor po potwierdzeniu i zweryfikowaniu dostawy a w zamian dostałem takiego maila : "Szanowny Kliencie,

  Dziękujemy za złożenie zamówienia. Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, ale w przypadku zamówień na firmę nie akceptujemy płatności za pobraniem. Z tego powodu będziemy zmuszeni anulować Państwa zamówienie. Prosimy o zrozumienie tej sytuacji.

  Jeśli jesteście Państwo nadal zainteresowani naszym produktem, zachęcamy do ponownego złożenia zamówienia poprzez system płatniczy dostępny na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

  Przepraszamy jeszcze raz za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie.

  Z poważaniem,
  Beemart
 3. Awatar użytkownika PawciuB
  Ja zamawiałem. Sprzęt dostarczony przez kuriera z płatnością przy odbiorze. Kurier bardzo miły, pomógł rozpakować, podłączyć i sprawdzić. Brałem saunbar q930c. Firmy nie posiadam. Dostałem takiego maila:
  Szanowny Kliencie,

  Chcieliśmy Cię poinformować, że Twoje zamówienie zostało przyjęte i rozpoczęliśmy proces jego realizacji. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli dostarczyć Ci zamówione produkty.

  Chcielibyśmy również poinformować, że dostawa Twojego zamówienia zostanie zrealizowana naszym własnym transportem. To oznacza, że możemy dokładnie śledzić i kontrolować proces dostawy, aby zapewnić Ci jak najlepszą obsługę.

  Kiedy Twoje zamówienie zostanie wysłane, otrzymasz informację o wysyłce wraz z przewidywaną datą dostarczenia Twojego zamówienia oraz numer do kierowcy. Nasz kurier skontaktuje się z Tobą w dniu dostawy, aby potwierdzić szczegóły i umówić się na dogodny czas doręczenia.
  Dziękujemy za zaufanie, jakie nam okazujesz, i za to, że wybrałeś nasz sklep. Jesteśmy gotowi dostarczyć Ci zamówione produkty w wyznaczonym terminie.

  Z poważaniem,
  Beemart18464289-22CU3.jpg
 4. Awatar użytkownika Black_Horse
  zapłaciłem pro formę towaru nigdy nie zobaczyłem .sprawa trafiła na Policje
Awatar użytkownika