Opublikowano 17 godzin temu

Samsung AGD

Hej,

Ma ktoś jakaś zniżkę studencka albo inna na samsung.pl, chce kupić AGD. Z góry dzięki
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika ed_shfrin
  dla studentów jest osobna strona z ofertami w niższych cenach (kody rabatowe się nie łączą) - konta raczej nikt Ci nie użyczy, tymczasowe maile itp odpadają - nie przejdą weryfikacji

  ostatnio sporo osób kupowało smartofny Samsunga przez loyalmenow - gdzie też przenosi Cie na osobną strone Samsunga ze zniżkami 15% (inne kody rabatowe się nie łączą)
  Awatar użytkownika jamateuszp
  Oczywiście, że kupując ze zniżką studencką można również liczyć na pozostałe rabaty i promocje. Jedynie co to cashbacki np z lety shop nie wchodzą, bo de facto kupujesz z innej strony, a nie z samsunga. Nie wchodza również punkty members, czy jakoś tak.
 2. Awatar użytkownika jamateuszp
  napisz czym jesteś zainteresowany to dam znać jakie są ceny dla studentów
  Awatar użytkownika Dudy83
  Autor
  WW90T504DAE
 3. Awatar użytkownika eter
  Po pierwsze jak to "koniecznie" musi być ta firma (w sumie bez znaczenia jaka) to warto 'risercz' w necie zrobić z cenami ('ostatnie 3 litery' w nazwie potrafią znaczyć 'kolor drzwi'/wypust pod konkretny market), po drugie przy kupowaniu offline (w markecie) zawsze się możesz potargować o cenę (to nie chleb za 3 pln), po trzecie jeżeli więcej niż 1 sztukę chcesz kupić tym bardziej jak "doradca klienta" w markecie da/lub nie da rabatu warto zawołać jego szefa i jeszcze się potargować (chociażby nawet powołując się na ceny z ceneo / aledrogo produktów tej marki o 'podobnym oznaczeniu').
Awatar użytkownika