Opublikowano 14 marca 2024

Rolki do 600 zł

Hej, poszukuje rolek, raczej w twardej skorupie. Czym wiece czytam tym mniej wiem. Od 10 lat jeżdżę na jakiś rolkach które kupiłem w lokalnym sportowym i czas na zmiany.
Przymierzałem już MF500, ale dość mocno uwierają mnie w jedna kostkę. Jakie modele polecacie do ~600/650 zł? Coś z rollerblade, seba?
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika ZgredekLCD
  Autor
  Dzięki, te E3 z Seby to chyba taki standard w cena/jakość? Zastanawiam się, czy nie wyłożyć trochę więcej... na wykopie polecaja Twister Edge - ale patrząc po necie to chyba skończyli je produkować. E3> FRX80?
 2. Awatar użytkownika ArekBVB
  Jak do jazdy rekreacyjnej to bez przymierzania nie polecam kupować. Kształty butów wewnętrz są przeróżne, wyściółki też, możesz kupić nawet najdroższe najlepszej firmy a i tak będą niewygodne. Za to przymierzysz tańsze trzy razy innej firmy i będzie pełen komfort. A jak nie będziesz miał pełnego komfortu w bucie to jazda nie będzie tak przyjemna jak może być. (Edytowano)
  Awatar użytkownika ZgredekLCD
  Autor
  Wiem, właśnie szukałem jakiegoś sklepu we Wro, żeby przymierzyć, ale jak pytałem na grupkach to nie polecają żadnego sklepu we Wrocku. Chyba będzie trzeba zamawiać i odsyłać, żeby poprzymierzać :/ Polecasz jakiś model szczególnie?