Radio Android do Forda C-Max 2004

wrz 25. 2023
Witam. Padło mi radio 6000CD i chce wymienić na jakiegoś Androida. Wymagania jakie mam to obsługa sterowania z manetki przy kierownicy(trzeba pewnie dokupić moduł), aby radio grało bez żadnego problemu oraz w miarę płynie chodziła nawigacja. Możecie coś polecić? Nawet używka z możliwością wgrywania modyfikowanego systemu.

Myślałem osobiście nad używką Kenwood DNX4280BT, bo mam możliwość zakupu w dobrej cenie i bardzo dobrym stanie za 600zł.
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika mrowka
    Osobiście chyba bym wolał od tego radia jakieś chińskie z pełnym androidem dedykowane do auta z 8 rdzeniami i minimum 4gb ram no ale to już raczej większy wydatek niż 600zł raczej tak na oko 1000-1200 no i na ogół nie mają napędu cd.

    Ten kenwood to chyba nie android tylko jakiś ich system no i dość mały ekran no ale możliwe że by miał lepszą jakość dzwięku niż chińskie bo tu różnie się zdarza choć mam i nie narzekam ale w sumie oprócz tego wzmacniacz dla glosników cyfrowy i subwoofer (Edytowano)
    Awatar użytkownika Sqrviel
    Nie wazne czy 2 GB czy 4, niestety większość "Chińczyków" to straszny badziew. Responywność na niskim poziomie, gubienie zasiegu, slabo działające systemy.