Opublikowano 7 lutego 2024

Pytanie. Aktualnie dobre Telewizory Oled?

Ktoś ma do polecenia jakiś dobry telewizor OLED 55", planuje wydać do 6000. Widzę, że LG jest często polecany, jednak z tego co czytałem, to dźwięk z nich nie jest za dobry, a nie zamierzam inwestować w soundbara. Porównując większość modeli przy tej kwocie praktycznie nie widzę różnicy w parametrach, więc nie wiem czym powinienem się kierować przy wyborze.

Będę wdzięczny za wszystkie sugestie.
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika asimply
  Dobry dźwięk mają Sony Oled te z Acoustic Surface, ale dużo drożej i bez gwarancji 5 lat bym nawet nie rzucił okiem. Zbyt duże ryzyko w przypadku Oled.
 2. Awatar użytkownika Luzgan
  Autor
  Na tą chwilę patrzę chyba najbardziej na samsunga s90c albo ten nowszy model. Patrzę jeszcze w jakim sklepie najlepiej.
 3. Awatar użytkownika 5MBD
  Dźwięk w LG jest dobry jak na głośniki TV. Jak chcesz kupić TV z naprawdę dobrymi głośnikami, to musisz wyrzucić więcej niż 6k. Lepiej kupić OLEDa od LG i jak nie będziesz zadowolony to dokupić soundbara.
  Awatar użytkownika Luzgan
  Autor
  Na tą chwilę chyba jestem zdecydowany trochę dopłacić i brać Samsung QE55S95C, z tego co widzę ma sporo głośników, a i jakościowo radzi sobie podobnie co LG, soundbara właśnie nie zamierzam kupować i nie przewiduje na niego miejsca.
 4. Awatar użytkownika niezly_kokos
  A jakie macie opinie o Oledach LG z serii B? Widzę 55 cali w cenie 5000zl co wydaje mi się akceptowalne a wszyscy tylko o serii C piszą
Awatar użytkownika