Niestety, ta dyskusja już wygasła
Opublikowano 4 dni temu

Projektor do grania na konsoli Xbox za pomocą XBXPlay: Remote Play

Poszukuję budżetowego (o nie budżetowy pytania by nie było ) projektora do gry na konsoli plus oglądanie filmów. Projektor HY300 pro nie jest złym rozwiązaniem do filmów, może troszkę głośny, trzeba dokupić głośnik na bt i zaakceptować rozmycia w rogach. Niemniej do grania na xbox to tylko opcja po hdmi.... Niestety z apką XBXPlay działa jakby nie mogł, często zawieszają się gry, no i przydałaby się większa ostrość. Czy ktoś przerabiał temat i ma coś sprawdzonego?
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Najtaniej będzie po prostu postawić projektor na/obok Mi Boxa 2 gen.

  pepper.pl/pro…499

  (i to samo w sumie tyczy się też większej ostrości, nikt nie daje "gratis" najlepszych procesorów i dopracowanych systemów do żadncyh projektorów a już zwłaszcza tanich)
  Awatar użytkownika mastertom
  Autor
  Czyli dobrze rozumiem, że chromecast 4 zrobi tą samą robotę? Plus podpięcie tego po hdmi do projektora i wtedy Xbox play jeśli chce się mieć bezprzewodowo? Miałem nadzieję, że jak coś dołożę do tych 300 zł i kupię jakiś niewiele droższy to obejdzie się bez przystawek Generalnie przebolałbym ten kabel wpisany do konsoli,jednak ciągłe przepinanie w końcu wyrobi gniazdo