Opublikowano 2 godziny temu

Problem ze słuchawkami REDRAGON IRE Pro H848

Ostatnio kupiłem słuchawki jak w tytule. Podczas korzystania z nich (film, muzyka, podcast) występuje jakieś dziwne jednostajne szumienie/piszczenie. Problem występuje tylko podczas odtwarzania, jak nic nie słuchasz to te buczenie nie występuje. Występuje też dla każdej metody połączenia: kabel, 2,4 GHz, BT. Na początku myślałem że to problem podcastu który słuchałem, natomiast problem występuje we wszystkich materiałach które testowałem. Stąd moje pytanie czy jest to powszechnie występujący problem w tych słuchawkach lub ogólnie słuchawkach tej klasy? Na moich starych słuchawkach KFA przewodowych (pewnie nawet słuchawki klasę niżej od REDRAGON) taki problem nie występuje.

Moje subiektywne wrażania po kilku godzinach użytkowania: wygodne, dość mocno przylegają do głowy. Jakość wykonania przyzwoita. Wygłuszenie raczej słabe, ale nic innego się nie spodziewałem. Bardzo wysoka maksymalna głośność: mam ustawione jakieś 6-8% głośności na słuchawkach i w zupełności wystarcza do użytkowania w domu. Wszystkie metody łączności i przełączanie między nimi działa w porządku. Mikrofonu nie testowałem.
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Jak szumią to tak czy inaczej trzeba zwrócić, nieważne jak bardzo powszechny jest problem.
  Z tego co znalazłem wystąpił przynajmniej 1 raz:

  17874919-cFdY9.jpghttps://www.amazon.co.uk/pro…ise
  Awatar użytkownika Pirejos
  Autor
  Dzięki za odpowiedź. Zastanawiam się po prostu czy jest to problem tego konkretnego egzemplarza czy może powtarzający się problem dla tego modelu. Na pewno zwrócę, ale zastanowię się czy zamówię kolejne H848 czy coś innego.