Pomoc w wyborze smartfona

wrz 29. 2023
Hej,

Poszukuję smartfona za około 700 złotych (max +/- 200 zł).
Zależy mi na dobrej baterii, dual sim, i względnie płynnym działaniu oraz w miarę długim wsparciu producenta. Dobrze, aby na pokładzie było m.in. 6gb ramu.
Główne aplikacje, jakie będą zainstalowane to teams, chrome, google maps, tidal i inne głównie biurowo- funkcjonale.

Zastanawiam się nad motorolą g73 albo g54, wiem, że te modele kosztują więcej niż 700 złotych, ale czy warto do nich dopłacić? A może znajdzie się coś innego godnego polecenia?

Dzięki wielkie za pomoc i dyskusję!
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika EzioAuditore_da_Firenze
    Bierz Motke
  2. Awatar użytkownika NickVolt
    Telefony w tym budżecie nie mają długiego wsparcia. Reszta się zgadza. Jak chcesz wsparcie jak najdłużej, to bierz jak najnowszy telefon. W tym wypadku G54 jest najnowszy. Moc ok. Ma IPS, ale skoro o tym nie wspominasz, to chyba ci nie przeszkadza. IMHO to zaleta, ale zaraz zleci się fanklub wypalonych ekranów i będzie cię przekonywał, że IPS to przeżytek i bieda i polecą ci stary telefon z oled. A w normalnym użytkowaniu IPS nie jest niczym złym, a jedyny parametr na jaki warto zwrócić uwagę, to jasność ekranu, jeśli przebywasz dużo poza budynkami.
    Awatar użytkownika Cebul
    A może Motorola Moto G54 5G Power Edition? Mam już taki mętlik z dnia na dzień, tez szukam. Najpierw myślałem o G73, potem edge 30 neo a teraz trafiłem na G54