Opublikowano 7 marca 2024

Polacy dali Amazonowi popalić skrócony czas na zwrot

Od 25.03 Już nie 30 a standardowo 14 dni na zwrot


Tłumaczenie:
W przypadku artykułów zakupionych od 25 marca 2024 r. Amazon skróci termin zwrotu klienta z 30 do 14 dni, licząc od dnia dostarczenia produktu, w kategoriach: Aparat, Elektronika, Artykuły Biurowe, PC, Bezprzewodowe, Wideo Gry, muzyka i wideo/DVD. Urządzenia Amazon i produkty Amazon Renewed zostaną wykluczone. Aby zapewnić klientom spójne doświadczenie, zmiana ta będzie miała zastosowanie do wszystkich kwalifikujących się kategorii sprzedawanych na Amazon, niezależnie od kanału. Nowe okno zwrotu zostanie wyświetlone automatycznie na stronie szczegółów każdego produktu.
Oryginał:
For items purchased from March 25, 2024, Amazon will shorten the customer return window from 30 to 14 days, starting from the day of the delivery of the product, in the following categories: Camera, Electronics, Office Products, PC, Wireless, Video Games, Music and Video/DVD. Amazon Devices and Amazon Renewed products will be excluded. To ensure a consistent experience for customers, this change will apply to all eligible categories sold on Amazon, regardless of the channel. The new return window will be displayed automatically in the detail page of each product.
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Piwo2złoteWbarzePO18
  muszę się poprawić bo jeszcze nie zrobiłem żadnego zwrotu a mam za sobą 30 transakcji na różne kwoty...

  Czy może straciłem status Polaka?

  Dodam że nie czuję się Patriotem
  Awatar użytkownika AlexDen
  Patriotą a nie "patriotem" i w Polsce 'poprawić się' to przytyć... Myślę że i tak nie jesteś polakiem, tak że nie musisz być patriotą naszego pięknego kraju nad Wisłą
 2. Awatar użytkownika Nathan_Drake
  Skreśl słowo Polacy, nie rób piany typie, bo to dotyczy wielu, jak nie "być może" wszystkich amazonów w EU i "być może" na całym świecie.
  A newsa masz stąd: hotukdeals.com/dis…916
  Awatar użytkownika quercus
  A ty w polskim amazonie pracujesz, typie? że tak cie tytuł piecze? Polacy kupują mało za granicą, a "być może" wcale, więc to właściwy tytuł we właściwym miejscu, typie.