Opublikowano 2 maja 2022

Podwyżka usługi roczna ważność konta! Orange.

Orange zapowiada kolejną podwyżkę dotycząca usługi „Konto Ważne Rok” w ofercie na kartę. Zmiana wejdzie na początku przyszłego miesiąca.

Orange poinformował o zmianach, jakie wprowadza 2 czerwca 2022 r. w ofercie na kartę. Tego dnia wejdzie w życie nowy regulamin usługi „Konto Ważne Rok”. Oferta w obecnej formie, a wraz z nią regulamin obowiązuje od 18 grudnia 2018 r., później doczekała się kolejnych modyfikacji, ostatniej 27 maja 2021 roku.

Wchodzący od 2 czerwca regulamin wprowadza nową cenę za aktywację usługi „Konto Ważne Rok”. Dotąd kosztowała ona 6 zł (z VAT), od przyszłego miesiąca będzie się wiązała z wydatkiem kwoty 9 zł (z VAT) za każdą kolejną aktywację usługi.

Abonenci oferty Orange na kartę, którzy nie akceptują zapowiadanej zmiany w regulaminie, mają prawo zrezygnować z usług operatora do 2 czerwca 2022 r. Orange przekonuje jednocześnie, że zmiana nie narusza praw nabytych abonentów. W związku z tym do 1 czerwca 2022 r. włącznie, klienci pomarańczowej sieci mogą włączyć usługę „Konto Ważne Rok” na zasadach opisanych w obowiązującym regulaminie promocji.

Regulamin usługi Konto Ważne Rok – wersja aktualna ze zmianami z dnia 27 maja 2021 r
Warto przypomnieć, że obowiązująca obecnie opłata za usługę „Konto Ważne Rok” w wysokości 6 zł została wprowadzona w marciu 2021 roku. Wcześniej użytkownicy ze stażem co najmniej 3 miesiące mogli aktywować ją za darmo, ci z krótszym płacili 3 zł.

„Konto ważne rok” to usługa umożliwiająca klientom sieci Orange korzystającym z ofert na kartę (Orange Free na kartę, Orange Yes, Orange POP i Orange IoT na kartę) przedłużenie ważności konta głównego na połączenia wychodzące do jednego roku.

Usługę można włączyć, wysyłając SMS-a o treści START na numer 8002 lub też logując się na stronie orange.pl albo korzystając z aplikacji Mój Orange.

W momencie włączenia usługi ważność konta głównego na połączenia wychodzące zostanie przedłużona o 365 dni od dnia wysłania SMS-a aktywacyjnego. Ważność konta głównego na połączenia przychodzące wynosi z kolei 93 dni od zakończenia okresu ważności na połączenia wychodzące.
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Harmonizator
  Autor
  Ana_Mert04/05/2022 21:26

  Czy szykuje się też podwyżka przedłużania Gb w OFnK o rok?Czy tylko podw …Czy szykuje się też podwyżka przedłużania Gb w OFnK o rok?Czy tylko podwyżka RWK?


  Narazie tylko wskazana oferta
 2. Awatar użytkownika jacko90
  Było za free...
  Byłoby spoko, ale musisz wykonać "ruch" na koncie, żeby nie pobrało opłaty za brak aktywności...
  To zmierza w złym kierunku...
 3. Awatar użytkownika Ana_Mert
  Czy szykuje się też podwyżka przedłużania Gb w OFnK o rok?
  Czy tylko podwyżka RWK?
 4. Awatar użytkownika klaudiaaa
  Regulamin już jest na 9pln, niby od 2.06, a w apce już dziś 9pln.
  9964552-0wOgC.jpg
 5. Awatar użytkownika Wojciech_Bigda
  Witam czy jak kupię kartę 300gb na rok i aktywuje rwk za 29 zł to przy doładowaniu konta za 5zl/msc będę dostawał promocyjne GB które będą ważne przez rok?
  Awatar użytkownika Harmonizator
  Autor
  Roczna ważność konta a roczna ważność pakietu to 2 różne rzeczy ale tak za każde doładowanie w apce dostaje się GB które mają ważność w tej usłudze
 6. Awatar użytkownika Wojciech_Bigda
  Ważność gb na rok? Jak doładuje co miesiąc za 5 zł to GB się przedłuża?
  Awatar użytkownika Harmonizator
  Autor
  Tak taka roczna ważność pakietu kosztuje 29zl i bonusy z doładowań będą utrzymywały się w tej ważności.
 7. Awatar użytkownika Wojciech_Bigda
  Dzięki
Awatar użytkownika