maj 2. 2022
Orange zapowiada kolejną podwyżkę dotycząca usługi „Konto Ważne Rok” w ofercie na kartę. Zmiana wejdzie na początku przyszłego miesiąca.

Orange poinformował o zmianach, jakie wprowadza 2 czerwca 2022 r. w ofercie na kartę. Tego dnia wejdzie w życie nowy regulamin usługi „Konto Ważne Rok”. Oferta w obecnej formie, a wraz z nią regulamin obowiązuje od 18 grudnia 2018 r., później doczekała się kolejnych modyfikacji, ostatniej 27 maja 2021 roku.

Wchodzący od 2 czerwca regulamin wprowadza nową cenę za aktywację usługi „Konto Ważne Rok”. Dotąd kosztowała ona 6 zł (z VAT), od przyszłego miesiąca będzie się wiązała z wydatkiem kwoty 9 zł (z VAT) za każdą kolejną aktywację usługi.

Abonenci oferty Orange na kartę, którzy nie akceptują zapowiadanej zmiany w regulaminie, mają prawo zrezygnować z usług operatora do 2 czerwca 2022 r. Orange przekonuje jednocześnie, że zmiana nie narusza praw nabytych abonentów. W związku z tym do 1 czerwca 2022 r. włącznie, klienci pomarańczowej sieci mogą włączyć usługę „Konto Ważne Rok” na zasadach opisanych w obowiązującym regulaminie promocji.

Regulamin usługi Konto Ważne Rok – wersja aktualna ze zmianami z dnia 27 maja 2021 r
Warto przypomnieć, że obowiązująca obecnie opłata za usługę „Konto Ważne Rok” w wysokości 6 zł została wprowadzona w marciu 2021 roku. Wcześniej użytkownicy ze stażem co najmniej 3 miesiące mogli aktywować ją za darmo, ci z krótszym płacili 3 zł.

„Konto ważne rok” to usługa umożliwiająca klientom sieci Orange korzystającym z ofert na kartę (Orange Free na kartę, Orange Yes, Orange POP i Orange IoT na kartę) przedłużenie ważności konta głównego na połączenia wychodzące do jednego roku.

Usługę można włączyć, wysyłając SMS-a o treści START na numer 8002 lub też logując się na stronie orange.pl albo korzystając z aplikacji Mój Orange.

W momencie włączenia usługi ważność konta głównego na połączenia wychodzące zostanie przedłużona o 365 dni od dnia wysłania SMS-a aktywacyjnego. Ważność konta głównego na połączenia przychodzące wynosi z kolei 93 dni od zakończenia okresu ważności na połączenia wychodzące.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

9 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Autor
  Ana_Mert04/05/2022 21:26

  Czy szykuje się też podwyżka przedłużania Gb w OFnK o rok?Czy tylko podw …Czy szykuje się też podwyżka przedłużania Gb w OFnK o rok?Czy tylko podwyżka RWK?


  Narazie tylko wskazana oferta
 2. Avatar
  Było za free...
  Byłoby spoko, ale musisz wykonać "ruch" na koncie, żeby nie pobrało opłaty za brak aktywności...
  To zmierza w złym kierunku...
 3. Avatar
  Czy szykuje się też podwyżka przedłużania Gb w OFnK o rok?
  Czy tylko podwyżka RWK?
 4. Avatar
  Regulamin już jest na 9pln, niby od 2.06, a w apce już dziś 9pln.
  9964552-0wOgC.jpg
 5. Avatar
  Witam czy jak kupię kartę 300gb na rok i aktywuje rwk za 29 zł to przy doładowaniu konta za 5zl/msc będę dostawał promocyjne GB które będą ważne przez rok?
  Avatar
  Autor
  Roczna ważność konta a roczna ważność pakietu to 2 różne rzeczy ale tak za każde doładowanie w apce dostaje się GB które mają ważność w tej usłudze
 6. Avatar
  Ważność gb na rok? Jak doładuje co miesiąc za 5 zł to GB się przedłuża?
  Avatar
  Autor
  Tak taka roczna ważność pakietu kosztuje 29zl i bonusy z doładowań będą utrzymywały się w tej ważności.
 7. Avatar
  Dzięki
Avatar