Playstation extra

lis 5. 2023
Witam mam pytanie odnośnie abonamentu na konsoli Playstation 5 a więc tak czy da się jakoś za pomocą vpna kupić subskrybcję playstation extra z Turcji lub Argentyny ,żeby płacić mniej cebulionów niż w Polsce i jak można zrobić coś takiego?
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Enrico_Pallazzo
  Powiem tak , $ONY to chciwe korpo.
  Nie wiem czy się zmienił regulamin , ale jak tworzysz konto to będzie musiało być przypisane do konkretnego kraju ( i zarazem regionu ). Wtedy kupując przedłużanie PS PLUS nie będziesz mógł go sobie doładować kodem z innego kraju czy regionu .
  Ja założyłem konto w UK , i potem w PL zauważyłem że nie mogę zmienić tego na inny kraj , dzowniłem nawet na polską infolinię $ony i usłyszłem że kraj będzie już na stałe , nie da się zmienić .
  Także moje konto jest skazane na angielskie doładowania - okresowo chyba 3 razy w roku jest promo od $ony na -25% ( może uda się i nieco więcej uciąć z jakiejś ENEBY czy innych keyshopów ) i czasami sobie kupowałem , teraz mam ich gdzieś.
  Na Xbox jest tak że można ( przynajmniej było ) zmienić kraj raz czy dwa w ciągu roku.
  Jak regulamin się nie zmienił to miej to na uwadze.
  Awatar użytkownika camthallion
  Przecież możesz mieć Angielskie konto i na nim grać, ale gry kupować na innym. Bo niezależnie na jakim koncie kupisz grę, to będzie ona działać na innym