Opublikowano 12 godzin temu

Orange flex - zmiany w ofercie?

Być może trafiły do czyichś uszu przecieki o zmianach w ofercie flex i zwiększeniu domyślnej ilości GB do wykorzystania, podobnie jak to zrobiło nju? Bo w tej chwili oferta flex przy nowym nju wypada bardzo cienko, dodatkowo jeszcze w marcu nju wprowadza ofertę esim, co jest w ogóle gwoździem do trumny flex, ktoś coś wie?

Szukam też sprawdzonej porady jak przejść z flex do nju, bo podobno bezpośrednio się nie da i czeka mnie prawdopodobnie zmiana operatora i dopiero potem naokoło przejście do nju, ktoś ostatnio może tak przechodził i podzieli się spostrzeżeniami?
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika raffi
  Ja zrobiłem takie przejście. Na czacie FLEX napisałem, że chcę przenieść numer do oferty "na kartę". Po ok. 15 minutach było gotowe. Następnie wypełniłem wniosek o przeniesienie numeru w NJU i po kolejnych kilku minutach już mogłem aktywować kartę SIM w NJU. Nie potrzeba wymiany karty sim jeśli przenosisz numer. Całość zajmuje max 20 min.
 2. Awatar użytkownika holymoly
  Póki brak esim to zmiana jeszcze nie ma sensu
 3. Awatar użytkownika Chucky
  Bardzo cienko wypada? Zależy co się potrzebuje . Ja akurat potrzebuje 4 kart z tym samym numerem i mam nielimitowany i internet za grosze .
  Awatar użytkownika frikuu
  Autor
  Dokładnie tak jak piszesz, zależy kto co potrzebuje, dla 1-2 numerów oferta nju wygląda korzystniej. Nie twierdzę ze oferta flex jest beznadziejna, ale jednak jeśli ktoś nie potrzebuje takiej ilości esim na 1 numer jest gorsza.
Awatar użytkownika