Opublikowano godzinę temu

Opona rolnicza przód do Zetora, Ursusa C330/C360 rok produkcji 6.00-16 6PR R16 2023 ( 2 sztuki)

allegro.pl/ofe…208

Typ: Rolnicze

W roku 1954 na terenie Indii powstaje Malhotra Group, czyli przedsiębiorstwo produkujące bieżnikowane opony gumowe. W pierwszych, ponad dwudziestu latach swojego funkcjonowania, firma ta rozwijała się stabilnie, osiągając coraz to lepsze wyniki. Prawdziwy przełom nastąpił jednak dopiero w roku 1978, kiedy to firma weszła na rynek opon komercyjnych. To nadało tempa jej wzrostowi. W roku 1989 przyszła pora na pełne wyodrębnienie produkcji opon rolniczych oraz przemysłowych . W tych obszarach firma ta będzie się rozwijać w głównej mierze, co pozwoli jej na wejście na rynek w USA w roku 1994. Dzięki temu makra Malhotra zaistniała w światowej świadomości.

Kolejne lata są naznaczone dalszym postępem. W roku 2003 zaczęła się produkcja opon radialnych do lekkich ciężarówek . W 2006 rozszerzono znacznie gamę opon rolniczych . Te kluczowe kroki umożliwiły światowy zasięg, który w 2011 roku sięgał już ponad 65 krajów na całym świecie. W 2013 było to już 80 krajów, a w 2015 - 85. Zbiegło się to ze zwiększeniem mocy produkcyjnych o 35 %. Kolejne lata to nowe produkty i nowe możliwości. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, kolejne rozwiązania marki Malhotra były coraz lepsze. Równocześnie samej firmie wciąż udaje się zachować na tyle dobre warunki produkcji, by ceny oferowanych rozwiązań był wciąż bardzo konkurencyjne.

W naszym kraju głównie dominują opony rolnicze marki Malhotra , choć również można znaleźć produkty o przemysłowym zastosowaniu. Same opony spełniają najważniejsze założenia konstrukcyjne, zgodnie z ich głównym przeznaczeniem. Są to najczęściej opony diagonalne w przypadku opon rolniczych , co ma niebagatelny wpływ na ich wytrzymałość, tak istotną w tego typu oponach. Oprócz tego opony te mają przyzwoite wskaźniki nośności czy prędkości , a do tego, co było już wielokrotnie wspominane, są sprzedawane w dość atrakcyjnych cenach. Warto więc rozważyć ich wdrożenie, jeśli jest to dla Ciebie istotny wyznacznik.
Aktualizacje społecznościowe

24 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika matt1904
  Rolnicy ostatnimi czasy to znienawidzona grupa społeczna. Pamiętajcie jadąc wsią nocą trąbić im pod oknami, aby popamiętali blokady naszych miast
  Awatar użytkownika bubuu77
  Większość społeczeństwa ich popiera że strajkują.
 2. Awatar użytkownika Traktor
  Dobre do traktora i na ognisko. Biorę.
  Awatar użytkownika eter
  avatar (i nick też) zobowiązuje.
 3. Awatar użytkownika Tayson_2009
  Do zetora , ursusa hahah , chyba 10 lat temu .
  Awatar użytkownika GłuśMichał
  ??? co się zmieniło przez 10 lat?
 4. Awatar użytkownika Andy_22
  Dobrze się palą ? :)))
 5. Awatar użytkownika Tgrzechu
  dla wielu mleko jest z kartonika a chleb gotowy do kupienia. Czego nie rozumiecie ?!
 6. Awatar użytkownika Rufuszzzzz
  O cię jasny....
  Kawoł gumioka (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika Olek_Gmail
  bingo, na to czekałem
 8. Awatar użytkownika Tomasz_Ozzy
  Długo się pali?
Awatar użytkownika