Opublikowano 18 godzin temu

Oneplus 12

Cześć jestem tutaj nowa chciałabym zapytać o kilka rzeczy /proszę o wyrozumiałość /1. Czy zapłacę kartą visa mBank i czy się opłaca? Może ktoś korzystał. Nie mam revoulta. 3. Czy jest ryzyko, że dostanę podróbkę oneplus? Z góry dziękuję.
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika ed_shfrin
  1. możesz zapłacić kartą debetową przypisaną do konta, natomiast mBank za przewalutowanie w zagranicznym sklepie doliczy sobie kilka procent - musisz znaleźć cennik opłat do swojego konta. Mój bank (ING) oferuje bezpłatne subkonto walutowe, podpięte do tej samej karty i wtedy takich opłat nie ma - walute wymieniasz oczywiście wcześniej na to subkonto - ING ma b. dobry kurs dla swoich klientów dla przykładu. Bardzo wygodne rozwiązanie, polecam na przyszłość jeżeli Twój bank oferuje

  3. zależy z jakiego sklepu - ale zazwyczaj w negatywnych przypadkach trafia do nas towar używany (z zwrotu) lub z dystrybucji innego kontynentu (mogą nie działać niektóre funkcje czy pasma sieci GSM). Nie znam się na OnePlusie czy ma różne wersje na kontynenty itp..
  Przed zakupem możesz znaleźć w internecie opinie o sklepie klientów - np. w serwisie Trustpilot itp.

  dodatkowo płacąc kartą w razie negatywnej reklamacji ze sklepem/braku kontaktu zawsze możemy korzystać z mechanizmu chargeback - o tym warto pamiętać i nie płacić np. Blikiem za spore zakupy (Aliexpress czy Amazon pozwalają)
  Awatar użytkownika Lysiczka
  Autor
  Dziękuję bardzo, u mnie też jest taka możliwość, więc z niej korzystam. Myślałam, że ten sklep czyli papper sprzedaje swoje produkty, a nie jest bazą sklepów, jak Ali
 2. Awatar użytkownika Chucky
  To są pytania retoryczne ?
  Awatar użytkownika Lysiczka
  Autor
  Dowiesz się, jak przeczytasz moje pytania ze zrozumieniem jeśli masz coś do powiedzenia zgodnego z meritum, to proszę o informację. (Edytowano)
Awatar użytkownika