Opublikowano 10 marca 2023

Oferty utrzymaniowe z banków

Hej
Rezygnując z konta osobistego lub karty kredytowej banki czasami oferują specjalne promocje by zatrzymać klienta. Myślę, że warto byłoby zgromadzić takie informacje w jednym miejscu. Piszcie w komentarzach o znanych wam ofertach, wraz z warunkami i nazwą banku.

Karty kredytowe:
Santander Bank Polska - 2% zwrotu max 30zł miesięcznie
Citi Bank Handlowy - 10% zwrotu max 100zł w ciągu 3-4 miesięcy

Konta osobiste:
PKO BP - bezpłatność konta i karty na 6 miesięcy
Aktualizacje społecznościowe

17 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika X_YZjuj
  VeloBank, oferta specjalna "Zostaję i bankuję z Velokontem". Oferta utrzymaniowa po wypowiedzeniu umowy. Można zyskać 300 zł za transakcje kartą (działa doładowanie Revoluta). Część regulaminu wklejam niżej.

  Kiedy możesz przystąpić do oferty specjalnej.
  1. Do oferty specjalnej możesz przystąpić od 17.07.2023 r. do 31.10.2023 r.

  Kto może wziąć udział w ofercie specjalnej.
  2. Możesz wziąć udział w ofercie specjalnej, jeśli wypowiedziałeś/aś umowę konta osobistego lubVeloKonta i skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

  Jakie warunki musisz spełnić, aby wziąć udział w ofercie specjalnej.
  3. Aby wziąć udział w ofercie specjalnej, musisz spełniać łącznie poniższe warunki:1) masz ukończone 18 lat,2) masz pełną zdolność do czynności prawnych,3) jesteś rezydentem/ką,4) nie jesteś pracownikiem/pracownicą naszego banku ani placówki franczyzowej naszego banku.

  Jak możesz przystąpić do oferty specjalnej.
  4. Do oferty specjalnej możesz przystąpić, jeśli:1) zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy do oferty.2) podczas rozmowy telefonicznej z nami:a. złożysz oświadczenie o przystąpieniu do oferty specjalnej,b. nie później niż w 30-dniowym okresie wypowiedzenia odwołasz wypowiedzenie VeloKonta lubinnego konta osobistego,

  5. Okres trwania oferty specjalnej zaczyna się od:1) dnia przystąpienia do oferty specjalnej, albo2) jeśli brałeś udział w promocji Witaj w VeloBanku edycja 1/2022 lub Witaj w VeloBank edycja 1/2023 lubZapraszamy do VeloBanku edycja 1/2022 lub Zapraszamy do VeloBanku edycja 1/2023 od kolejnegodnia po zakończeniu wyżej wymienionej promocji.

  6. Otrzymasz nagrodę jeśli w okresie trwania oferty spełnisz wszystkie poniższe warunki:1) masz lub zmienisz pakiet swojego konta osobistego na VeloKonto (indywidualne lub wspólne),2) masz, zmienisz lub otworzysz VeloSkarbonkę w tej samej relacji właścicielskiej co VeloKonto,3) udzielisz i utrzymasz zgody marketingowe (w przypadku kont wspólnych zgody udziela każdy zwłaścicieli)

  3) nie zgłosisz sprzeciwu do przetwarzania Twoich danych osobowych od dnia, w którym przystąpisz dooferty specjalnej do dnia przekazania nagrody (w przypadku kont wspólnych warunek dotyczykażdego z posiadaczy),4) w dniu przyznania nagrody musisz mieć VeloKonto i VeloSkarbonkę (umowy nie mogą być w okresiewypowiedzenia).7. Nagrodę otrzymasz za maksymalnie jedno VeloKonto, to które najwcześniej obejmiemy ofertą specjalna.

  Jaką nagrodę możesz otrzymać, kiedy i jak Ci ją przekażemy.
  8. Nagrodą jest zwrot kwoty równej 10% wartości transakcji bezgotówkowych na VeloKoncie, które zrobiszkartą do konta lub BLIKIEM (z wyłączeniem Przelewu na telefon BLIK) w okresie trwania ofertyspecjalnej jeśli spełnisz warunki opisane w pkt 6.
  9. Nagrodę wypłacimy Ci na VeloSkarbonkę maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od datyzaksięgowania na VeloKoncie transakcji, które zrobiłeś/aś w okresie trwania oferty specjalnej jeślispełnisz warunki opisane w pkt 6.
  10. Jeśli zrobisz w okresie trwania oferty specjalnej transakcję bezgotówkową, która zostaniezaksięgowania po okresie trwania oferty specjalnej, nagrodę również wypłacimy Ci w ciągu dwóch dniroboczych od daty zaksięgowania, z uwzględnieniem poniższego limitu jeśli spełnisz warunki opisane wpkt 6.
  11. Wypłacimy Ci:1) maksymalnie 100 zł za każdy cykl od daty spełnienia warunków wskazanych w pkt 6. Cykl tomaksymalnie 30 dni. W przypadku spełnienia warunków oferty specjalnej w terminie późniejszym niżdzień przystąpienia do oferty specjalnej cykl będzie odpowiednio krótszy. Nagrody są wypłacane wnastępujących po sobie cyklach w okresie trwania oferty specjalnej.2) maksymalnie 300 zł podczas okresu trwania oferty specjalnej.
  Awatar użytkownika Kuba1234
  2 edycja była do 31.12.2023, ale nie wiem czy rozpoczęli trzecią, pewnie tak
 2. Awatar użytkownika Xorro
  Credit Argicole przy zamknięciu konta.
  25zł miesięcznie za przelew wynagrodzenia przez rok.
  5% zwrotu za rachunki za prąd, internet, gaz, wodę, ale tylko do 500zł, więc też 25zł.
 3. Awatar użytkownika artisti
  Millennium - 5% zwrotu z płatności blikiem max 30 zł/mies i 2% z płatności kartą, też max 30. Na 6 miesięcy. W piątym miesiącu promocji wypowiedzenie i od nowa.
  Awatar użytkownika hannax2
  Autor
  Czy to dotyczy konta czy karty kredytowej?
 4. Awatar użytkownika Kiron
  W Santanderze oferowali rok albo dwa lata temu 1 zł za jedną płatność BLIK, dziennie przez okres 3 mies. (łącznie 90 zł). Czasem drugi raz pod rząd to samo (przy ponownym zamykaniu konta). Wystarczyła płatność na 1 gr. Nie wiem jak obecnie. Proponowali wtedy tylko 3 oferty na zatrzymanie, ale nie pamiętam pozostałych 2, były gorsze. (Edytowano)
  Awatar użytkownika hannax2
  Autor
  Obecnie jest taka promocja 1zł za każdy dzień z płatnością bez minimalnej wartości transakcji. Promocja dotyczy karty kredytowej i trwa 4 miesiące.
 5. Awatar użytkownika Jeans
  W Santanderze ostatnio pomarudzułem, że chcę odejść, więc zrobili przekwalifikowanie konta na SELECT i dali rok bez opłat (bez konieczności spełniania żadnych warunków).
 6. Awatar użytkownika Jacek_Kowalczyk7nd
  Dzwonisz na komórkowy i daje.
  Awatar użytkownika papeor
  Który bank?
Awatar użytkownika