Opublikowano dzień temu

Oddaj sierść swojego psa i kota i przyczyń się do filtrowania ropy z mórz i oceanów >>> recykling włósów i sierści

g.pl/new…tml

Niemal każdy właściciel pupila musi mierzyć się z wypadaniem sierści. Wyczesywanie zajmuje sporo czasu, a niekiedy nie mamy już siły zbierać z podłogi całego porzuconego futra. Okazuje się jednak, że warto, gdyż może ono pomóc w oczyszczaniu morza i oceanu. Wystarczy wysłać je w odpowiednie miejsce.


O niektórych pupilach mówi się, że linieją dwa razy do roku: od stycznia do czerwca i od lipca do grudnia. Pytanie tylko, co zrobić z tak dużą ilością futra? Zamiast ją wyrzucać, możemy wysłać specjalnej fundacji, zajmującej się ochroną środowiska. Okazuje się bowiem, że sierść zwierząt jest cennym surowcem, który może być pomocny w oczyszczaniu mórz i oceanów.

Co zrobić z psią sierścią? Wyślij ją w to miejsce. Zostanie użyta do filtrowania ropy z oceanów
Wypadająca sierść to jedno z największych utrapień właścicieli psów i kotów. Zazwyczaj poświęcamy sporo czasu na wyczesywanie jej i zbieranie z kanap, foteli i podłogi. Niektóre pupile gubią jej znacznie więcej niż inne i jeśli nie raz zdarzyło ci się żartować, że z futra możesz uszyć sweter, przyjrzyj się pewnej akcji. Fundacja Malachite Minds na początku tego roku będzie zbierać sierść od właścicieli czworonogów w prawdziwie szczytnym celu. Okazuje się, że włosy zwierząt są idealne do filtrowania mórz i oceanów.
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika eter
  Pomysł fajny .. ale bardziej warto by "edukować u podstaw" w takich krajach Azji czy Afryki (chociażby Indie i Ganges).
 2. Awatar użytkownika WojowniczyRobur
  A potem na alie jako włosy dziewicy do znalezienia
 3. Awatar użytkownika sikora30
  A igły od jeża też skupują ?:)
 4. Awatar użytkownika Duchh
  Można całego kota?
  Awatar użytkownika Hunt
  Autor
  a masz sierściucha?
Awatar użytkownika