Opublikowano godzinę temu

Nintendo OLED czy Steam Deck OLED?

Cześć, cześć

Aktualnie jestem na etapie wybierania konsoli przenośnej do giercowania i potrzebuję pomocy

Wiem że za rok wyjdzie prawdopodobnie wyjdzie Nintendo 2 i SD 2 albo też nie, więc od razu uprzedzam że szukam na już. Najwyżej za rok sprzedam

Ktoś kto posiada te sprzęty mógłby się wypowiedzieć? Jak wygląda sprawa z podłączaniem do TV, jest w ogóle taka możliwość i ktoś tak gra? Kolejne pytanie czy wygodnie gra się z kimś, nie ukrywam że zależałoby mi nam tym mocno oraz pytanie czy gry da się dorwać w rozsądnej cenie czy jest rozbój? (tu pytanie do Nintendo).

Tak informacyjnie, żeby zobrazować sytuację jeszcze - pcta nie mam, na steamie trochę gierek złapałem.
Zależy mi głównie na indykach, starszych gierkach, bo do "topowych" mam konsolę.
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika -WilQ-
    Obecnie nikomu nie można chyba polecić nintendo switcha, chyba że skupiasz się jedynie na grach first party które dają jeszcze radę na tej archaicznej sprzętowo konsoli (choć np. ostatnie pokemony działają tragicznie na switchu). Pozatym duże tytuły na switcha trzymają cene latami, nie ma opcji kupna gier taniej (z pominięciem coinsow w eshopie). Switcha podłączysz do tv poprzez dock z zestawu, do steamdecka będziesz musiał kupić oddzielny hub lub kompatybilny kabel usb-c do hdmi. Co do gry w 2 osoby do switcha najlepiej dokupić dla drugiego gracza pro controler, pierwsza osoba może 2 joy cony włożyć do uchwytu i wygodnie na nich grać. Do steam decka wystarczą ci dwa dowolne pady. Ogólnie wygodniej z tv i pod granie w kilka osób korzysta się ze switcha, ale jeśli bierzemy pod uwagę specyfikacje konsoli, ilość i cene gier, poprawność działania produkcji to wybór pada na steam deck.