Opublikowano 20 lutego 2023

Netflix Turcja problem

Witam, wszystkich, mam taki problemik. Od ok roku mam netflix Turcja i wszystko śmigało, doładowywałam gift card. Parę dni temu ktoś mi się włamał na to konto i pozmieniał mail i nie mogłam się zalogować, rozmowy na chacie nic nie dały, bo chcieli nr telefonu a nie miałam żadnego przepisanego do konta. Wiec dałam sobie spokój i założyłam nowe konto. Doładowałam giftem i nie mogę oglądać Netflixa na TV, tylko na laptopie przy włączonym VPN. I teraz czy ktoś zna trik jak to obejść, czy można jakoś oglądać na TV przez VPN. A najlepiej jak oglądać na telewizorach jak kiedyś, bo laptop jest jeden a chtnych do oglądania wiecej.

Edytuje: Moge juz ogladac bez VPN, blokada została zdjeta po 30 dniach
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika azaber
  Przez miesiąc będziecie musieli oglądać przez tureckie IP, czyli najlepiej dobry Vpn. Później blokada regionalna ustąpi.
  Odpowiadając na drugie pytanie, to tak, da się i na TV używać VPN-a, szczególnie jeśli to telewizor jest z Android TV. Sam również używam VPN na TV i nie ma z tym większego problemu.
  Awatar użytkownika Kladia89
  Autor
  Można wiedzieć jaki masz VPN?
 2. Awatar użytkownika Chucky
  Jaki komunikat jest na tv ? Tv z jakim systemem ? (Edytowano)
  Awatar użytkownika Kladia89
  Autor
  Jeden telwizor to LG (webOS) drugi Samsung (Smart Hub (Tizen)). komunikat ze nie można oglądać w mojej lokalizacji, zawartość widać nie można odtwarzać.
 3. Awatar użytkownika Pafcio_Z
  Każde nowe konto Netflix założone w Turcji ma zalozoną blokadę regionalna na 28 dni. Po 28 dniach blokada jest automatycznie usuwana.
  Awatar użytkownika Chucky
  Od dawna ?
Awatar użytkownika