Opublikowano 13 godzin temu

Nasze strony profilowe zyskują odświeżony wygląd!

Przedstawiamy Wam dzisiaj zaktualizowany wygląd stron profilowych. Ta aktualizacja ma na celu utrzymanie jednolitego i spójnego wyglądu naszych aplikacji mobilnych oraz witryny internetowej. Odświeżony wygląd stron profilowych to również grunt pod kolejny dodatek do naszej platformy Czekajcie na więcej informacji w nadchodzących tygodniach!

808140-Fu57G.jpg
Oto nowości na stronach Twojego Pepperowego profilu:
 • Nagłówek został przeprojektowany, aby zapewnić odświeżony i nowoczesny wygląd.
 • Przeorganizowaliśmy karty, poprawiliśmy ich dostępność na urządzeniach mobilnych i wprowadziliśmy osobne zakładki dla Odznak i Statystyk, aby ułatwić nawigację.

Zmiany te będą stopniowo wprowadzane na wszystkich stronach profili począwszy od dzisiaj oraz będą dostępne w kolejnych wersjach aplikacji.

Czekamy na Wasze opinie po zapoznaniu się z nowym wyglądem stron profilowych. To pierwsze z wielu planowanych ulepszeń, więc obiecujemy więcej ekscytujących nowości - bądźcie czujni!
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika pawian_akrobata
  Widzę, że w końcu jest ruchomy pasek edycji przy tworzeniu stron. Lata na to czekałem.
  Czemu przy dodawaniu okazji na apce jest możliwość wyboru godziny startu/końca okazji a przy edycji już nie?

  Co do reszty to szkoda, że nie daliście wyboru żeby korzystać ze starego edytora okazji i z nowego. Zdecydowanie bardziej wolałem stary edytor, ten bez konieczności skakania między zakładkami. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika zhurq
  Podsumujmy, co wiemy:

  1. Teraz nie ma możliwości wysłania szybkiego priv do danej osoby, tylko trzeba wejść na profil.

  17827717-LN6KG.jpg
  2. Teraz nie widać kompletnie nic o danym użytkowniku w profilu głównym. Ani historii, ani wkładu w portal. Również trzeba zmarnować dodatkowe kliknięcie przechodząc do zakładki "statystyki", żeby zobaczyć, czy masz do czynienia z osobą, która wnosi jakiś wkład w istnienie tego portalu lub czy warto ją śledzić, bo wrzuca fajne okazje.

  Każda jedna kolejna zmiana jest przecież na plus według administracji i oczywiście oni idą z duchem czasu i to dla naszego dobra.

  Jest tyle zmarnowanej przestrzeni na profilu głównym, który teraz świeci pustkami. Na taki pomysł przerzucenia statystyk do innej zakładki mógł wpaść wyłącznie ktoś, kto nie korzysta z Peppera. A jak powie inaczej, to zwyczajnie kłamie i jedyne co robi to pracuje dla Pepper, a nie z niego korzysta. (Edytowano)
  Awatar użytkownika AlexWesker
  O to chodzi, dodatkowe kliknięcia to więcej kaski
 3. Awatar użytkownika AlexWesker
  Ja bym dał wybór czy ktoś chce stary wygląd czy nowy.
  Awatar użytkownika quercus
  Po co? przecież mamy demokracje.
 4. Awatar użytkownika SMARTEST
  Kliknięcia muszą się zgadzać a później tradycyjnie rozdają nagrody w reniferach tym, którzy są najmniej aktywni dla społeczności czy samej platformy.
  Awatar użytkownika Piwo2złoteWbarzePO18
  jest jak jest, inne charaktery
 5. Awatar użytkownika zHx
  Oddajcie zakładkę "komentowane" :P
 6. Awatar użytkownika lewy1807
  17827798-rwMie.jpg
  Pod opisem fajnie by było, gdyby pojawiły się również statystyki.
 7. Awatar użytkownika Piwo2złoteWbarzePO18
  czekaMy na collaboracje z Markami jak np. zy LycaMobile, zwyczaj wprowadzana zmian przez MyDealz.De w PL należy zostawić bez komentarzu
 8. Awatar użytkownika Kiron
  I znowu dodatkowe kliknięcia. Jakby rozszerzanie wątków z 200 odpowiedziami, by przeczytać jedną najnowszą nie wystarczało.
  Podbijanie active user count kosztem czasu użytkowników i żywotności ich sprzętów takich jak np. myszka. (Edytowano)
 9. Awatar użytkownika NickVolt
  Zabawne są te zarzuty o kliknięcia (odsłony). One maja sens, gdy masz reklamy wyświetlane na stronie (banery graficzne). Bo to odsłony reklam (ładujące się razem ze stroną) generują zysk, a nie odsłony portalu same w sobie. Na Pepper nie widzę reklam w takiej formie (sprawdziłem przed chwilą). Co za tym idzie, zwiększenie liczby wyświetleń strony nic nie daje poza obciążeniem serwera. Samymi odsłonami strony też nie mają sensu się chwalić, bo po co, skoro nie wyświetlają reklam, od których zarobek zależy. Chwalą się nimi tylko te portale, które oferują reklamy.
  Pepper zarabia na reflinkach, czyli przekierowaniach do sklepów, a te są tylko w okazjach i komentarzach i naliczone są przy kliknięciu w link, a nie jego wyświetleniu. O tym, że takich linków w profilu użytkownika nie ma, to chyba wspominać nie trzeba.
 10. Awatar użytkownika Cynamon_
  Właściwe coś się zmieniło ?
  Dla mnie może być
Awatar użytkownika