Opublikowano 2 dni temu

Naprawa Pixel 7 Pro czy coś innego

Cześć, zbiłem sobie dzisiaj ekran w Pixelu 7 Pro. Z tego co widzę to zestaw naprawczy wraz z oryginalnym wyświetlaczem to koszt EUR €219.95 czyli jakieś 950 zł. Czy po jego wymianie traci się wodoodporność?

Zastanawiam się, czy też nie lepiej byłoby zmienić na inny telefon a ten sprzedać. Wtedy też pytanie, czy warto wymieniać ten wyświetlacz do sprzedaży?

Byłbym wdzięczny jeżeli podzielilibyście się swoją opinią, szczególnie jeżeli spotkało Was takie niefortunne zdarzenie.  
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Pixel 7 Pro z uszkodzonym ekranem za jakieś 700-800 zł pewnie pójdzie.
  archiwum.allegro.pl/kat…=50
  A nowy kosztuje 490€ czyli po obecnym kursie ~2119 zł
  mydealz.de/dea…094
  Także jest chyba dość mała przestrzeń na używany naprawiony, jak by policzyć 800 zł + 1000 zł = 1800 zł naprawiony ale bez gwarancji i być może bez wodoszczelności (bo każda naprawa to ryzyko utraty wodoszczelności).
  Co w zamian - no za 1000 zł to oczywiście nic nie ma szans w starciu z Pixelem 7 Pro. Więc jak nie chcesz wydawać więcej, no to naprawiać i tyle.
  Ale jak chcesz coś nowszego, mocniejszego, nie rozbitego - to moim zdaniem trudno z OnePlusem 12R poniżej 1500 zł z Chin dyskutować.
  Jednak Snapdragon 8 Gen 2 w porównaniu do Tensora 2 to znacznie wyższa półka.
  A inne aspekty też rewelacyjne, praktycznie flagowy aparat, aktualizacje zapowiedziane na 5 lat (licząc od 2024), spora bateria, ładowanie 100W, niczego nie muszący się wstydzić OLED 120 Hz z LTPO 4.0. Wydaje się że OnePlus sobie przypomniał na czym polegało posiadanie "flagship killerów".
  phonearena.com/rev…104
  "Haczyk" taki że musi być z Chin (co nie znaczy że ma być bez żadnej ochrony klienta, przypominam że np. sama płatność PayPalem daje półroczną ochronę i zwrot pieniędzy bez wysyłania telefonu do Chin, a europejskie sklepy na Ali też mają często gwarancję z odsyłaniem telefonu do jakiegoś kraju w Europie jak Hiszpania czy Francja).
  No i żeby się zmieścić dokładnie poniżej 1500 zł musi być na promocji (na której jest bardzo często, ale nie codziennie).
  pepper.pl/pro…102
  Awatar użytkownika trochedlugilogindozapam
  Autor
  Dzięki! Nie spodziewałem się aż tak szczegółowej odpowiedzi!