Opublikowano 3 dni temu

Najtańsza oferta komórkowa dla dwóch osób

Pewnie jakiś abonament z tradycyjną fakturą (papierową). Nie wiem czy się bawić na kartę za kilka groszy za minutę czy jak w nju nie więcej niż 1,20 na dzień
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mjjm
  Pytasz? Stwierdzasz? Żalisz? Chwalisz?
  Awatar użytkownika Mirden
  Autor
  A w jakiej kategorii widzisz?
 2. Awatar użytkownika Aliev
  Ale może powiesz co potrzebujecie? Czy tylko rozmowy? Czy tylko SMS, a może tylko transmisja danych to ile potrzebujecie na miesiąc
  Awatar użytkownika Mirden
  Autor
  Potrzeby są akurat odwrotne ponieważ dla jednej osoby jeżeli już to najważniejsze (w tej kolejności) rozmowy, smsy i internet. Dla mnie jakby w odwrotnej kolejności jak już. Myślałem, aby się „bawić” w pakiety na kartę, ale nie wiem gdzie sprawdzić wykorzystanie minut i smsów bo internet to najwięcej w miesiącu było 2,34GB (u mnie 6 więc darmowa fonia dawała radę). Widziałem w dyskusjach, że w play wystarczy kupić sobie jakiś pakiet i będzie on ważny do wykorzystania a konto jest ważne rok i trzeba zadzwonić czy włączyć internet na chwilę o czym przypominają tydzień przed. Może powinienem wrócić do fakt mobile bo stawki za minutę/sms są małe. Jest oferta nju za 29 zł z nju dodatkowym za 9 zł, ale tam chyba obowiązkowe są zgody marketingowe a nie wiem jak one wyglądają, bo nie odpowiedzieli mi na to pytanie.
 3. Awatar użytkownika erutere
  Nju subskrypcyjny 19zł/numer przy dwóch.
  Kompletnie samoobsługowy system, wystarczy podpiąć karte.
  Plus zarówno nju subskrypcyjnego jak i flexa - stoją na tej samej platformie. To to, że domyślnie masz zablokowaną każdą aktywność ponad cene za plan. Tak więc nie wydzwonisz nic na 801, zagranice, nie naciągniesz się na roamingowy takt w egipicie czy innej turcji typu 50zł/1MB danych. Do aktywności płatnych extra trzeba doładować konto/wykupić pakiet.
  Awatar użytkownika Mirden
  Autor
  No właśnie chyba nie napisałem, że jak fakturą to dobrze jakby była papierowa. Może coś na doładowania, ale żeby można było zadzwonić a nie iść specjalnie po doładowanie. A zgody marketingowe w nju nie są obowiązkowe? Bo nie widzę opcji zaznaczenia/odznaczenia a na czacie mi napisano jakby były.
 4. Awatar użytkownika Tylko_Na_Karte
  Ja bym wybrał fakt mobile. Za 15 zł jest bez limitu do wszystkich sieci , SMS rizmowy. A na drugim za 25 zł wszystko bez limitu i 10 GB net się sumuje. faktmobile.pl/ (Edytowano)
Awatar użytkownika