Multisport vs Medicover Sport (stary oksystem) porównianie

Feb 17. 2022
Hej! Jakie macie opinie o usługach sportowych medicover i multisport? W medicover jest tylko aplikacja, a w multisport karta?
Zastanawiam się jak to działa, że wg. strony jest 1h na termy, a koleżanka podbijała sobie kartą multisport o kolejną godzinę. Na medicover też tak można?
Wypowiedzcie się posiadacze co bardziej polecacie i jakie tipy?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

5 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Zuzanna9618/02/2022 10:59

  Pracodawca udostępnia oba programy, dlatego się zastanawiam. Wiesz może …Pracodawca udostępnia oba programy, dlatego się zastanawiam. Wiesz może jak to działa, że na Multisport można dobic sobie czas na czytniku w przypadku basenów?


  Na Karcie MultiSport PLUS na obiektach basenowych można odbijać się wielokrotnie. Czyli np. jeśli regulaminowo mamy godzinę to po godzinie zakładamy klapeczki idziemy do kasy i odbijamy Kartę ponownie na kolejne dwie godziny i tak do końca dnia.
  Są wyjątki, np. na termach w Uniejowie można odbić Kartę maksymalnie 3 razy.
 2. Avatar
  W Multisport też jest aplikacja
  gdy wrzucisz do niej swoje foto i potwierdzisz w którymś z obiektów dowodem osobistym to będziesz mógł korzystać z aktywności bez karty i dowodu os. a tylko z aplikacją.

  Są pewne różnice przy obu programach, niektóre obiekty na ok system jak np. pływalnie itp. oferują półtorej godziny lub jedną gdy na multisport masz dwie godziny... W drugą stronę pewne obiekty dostępne w jednym programie są niedostępne w drugim. Miałem i OK system i multisport (obecnie) i większych różnic nie ma a do tego jeśli pracodawca oferuje dany program to bierz bo i tak pewnie nie masz wyboru (Edytowano)
 3. Avatar
  Autor
  Nathan_Drake18/02/2022 09:16

  W Multisport też jest aplikacjagdy wrzucisz do niej swoje foto i …W Multisport też jest aplikacjagdy wrzucisz do niej swoje foto i potwierdzisz w którymś z obiektów dowodem osobistym to będziesz mógł korzystać z aktywności bez karty i dowodu os. a tylko z aplikacją.Są pewne różnice przy obu programach, niektóre obiekty na ok system jak np. pływalnie itp. oferują półtorej godziny lub jedną gdy na multisport masz dwie godziny... W drugą stronę pewne obiekty dostępne w jednym programie są niedostępne w drugim. Miałem i OK system i multisport (obecnie) i większych różnic nie ma a do tego jeśli pracodawca oferuje dany program to bierz bo i tak pewnie nie masz wyboru


  Pracodawca udostępnia oba programy, dlatego się zastanawiam. Wiesz może jak to działa, że na Multisport można dobic sobie czas na czytniku w przypadku basenów?
 4. Avatar
  Zuzanna9618/02/2022 10:59

  Pracodawca udostępnia oba programy, dlatego się zastanawiam. Wiesz może …Pracodawca udostępnia oba programy, dlatego się zastanawiam. Wiesz może jak to działa, że na Multisport można dobic sobie czas na czytniku w przypadku basenów?


  Dobić czyli ponad 2h? Nie.
  Dobić bo wziąłeś godzinę a jednak w trakcie chcesz przedłużyć? Nie sądzę, nie jestem pewien ale wydaje mi się, że z obiektu można skorzystać raz na dzień... Nie mam pewności, nigdy tak nie wczytywałem się w regulamin, więc lepiej z góry brać max czasu. Nic nie tracisz na tym, gdy nie wykorzystasz... (Edytowano)
 5. Avatar
  Na Medicover Sport są gokarty, bilard, trampoliny. Na Multisport w sumie nic nie ma.
Avatar