Opublikowano 17 lutego 2022

Multisport vs Medicover Sport (stary oksystem) porównianie

Hej! Jakie macie opinie o usługach sportowych medicover i multisport? W medicover jest tylko aplikacja, a w multisport karta?
Zastanawiam się jak to działa, że wg. strony jest 1h na termy, a koleżanka podbijała sobie kartą multisport o kolejną godzinę. Na medicover też tak można?
Wypowiedzcie się posiadacze co bardziej polecacie i jakie tipy?
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika stryc
  Na Medicover Sport są gokarty, bilard, trampoliny. Na Multisport w sumie nic nie ma.
 2. Awatar użytkownika paulina.bialecka
  Zuzanna9618/02/2022 10:59

  Pracodawca udostępnia oba programy, dlatego się zastanawiam. Wiesz może …Pracodawca udostępnia oba programy, dlatego się zastanawiam. Wiesz może jak to działa, że na Multisport można dobic sobie czas na czytniku w przypadku basenów?


  Na Karcie MultiSport PLUS na obiektach basenowych można odbijać się wielokrotnie. Czyli np. jeśli regulaminowo mamy godzinę to po godzinie zakładamy klapeczki idziemy do kasy i odbijamy Kartę ponownie na kolejne dwie godziny i tak do końca dnia.
  Są wyjątki, np. na termach w Uniejowie można odbić Kartę maksymalnie 3 razy.
 3. Awatar użytkownika Nathan_Drake
  W Multisport też jest aplikacja
  gdy wrzucisz do niej swoje foto i potwierdzisz w którymś z obiektów dowodem osobistym to będziesz mógł korzystać z aktywności bez karty i dowodu os. a tylko z aplikacją.

  Są pewne różnice przy obu programach, niektóre obiekty na ok system jak np. pływalnie itp. oferują półtorej godziny lub jedną gdy na multisport masz dwie godziny... W drugą stronę pewne obiekty dostępne w jednym programie są niedostępne w drugim. Miałem i OK system i multisport (obecnie) i większych różnic nie ma a do tego jeśli pracodawca oferuje dany program to bierz bo i tak pewnie nie masz wyboru (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika Zuzanna96
  Autor
  Nathan_Drake18/02/2022 09:16

  W Multisport też jest aplikacjagdy wrzucisz do niej swoje foto i …W Multisport też jest aplikacjagdy wrzucisz do niej swoje foto i potwierdzisz w którymś z obiektów dowodem osobistym to będziesz mógł korzystać z aktywności bez karty i dowodu os. a tylko z aplikacją.Są pewne różnice przy obu programach, niektóre obiekty na ok system jak np. pływalnie itp. oferują półtorej godziny lub jedną gdy na multisport masz dwie godziny... W drugą stronę pewne obiekty dostępne w jednym programie są niedostępne w drugim. Miałem i OK system i multisport (obecnie) i większych różnic nie ma a do tego jeśli pracodawca oferuje dany program to bierz bo i tak pewnie nie masz wyboru


  Pracodawca udostępnia oba programy, dlatego się zastanawiam. Wiesz może jak to działa, że na Multisport można dobic sobie czas na czytniku w przypadku basenów?
 5. Awatar użytkownika Nathan_Drake
  Zuzanna9618/02/2022 10:59

  Pracodawca udostępnia oba programy, dlatego się zastanawiam. Wiesz może …Pracodawca udostępnia oba programy, dlatego się zastanawiam. Wiesz może jak to działa, że na Multisport można dobic sobie czas na czytniku w przypadku basenów?


  Dobić czyli ponad 2h? Nie.
  Dobić bo wziąłeś godzinę a jednak w trakcie chcesz przedłużyć? Nie sądzę, nie jestem pewien ale wydaje mi się, że z obiektu można skorzystać raz na dzień... Nie mam pewności, nigdy tak nie wczytywałem się w regulamin, więc lepiej z góry brać max czasu. Nic nie tracisz na tym, gdy nie wykorzystasz... (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika tetiana.sankovich
  Horrible customer service! I had a multisport plus card paid for December and I decided to switch to multisport classic, the payment was not transferred to the new card and the previous one was blocked. I called the hotline 4 times and was told that the card is active, everything is fine, you can use it, which is a lie and my payment of 200 zloty was just lost! I was not even refunded! Moreover, every time I waited on the line for more than an hour for users who speak English, and the operator after an hour of waiting did not know English! If you have the opportunity to buy a gym membership, buy it and do not contact this company.
 7. Awatar użytkownika Krzysztof_KowalskiFQ8
  Medicover sport najgorsza firma na rynku. Firma oszukuje swoich klientów poprzez prowadzenie pod jedną nazwą pakietu wiele różnych pakietów. Najwyższy pakiet nazwany fit and more okazuje się być praktycznie podstawowym pakietem. Tłumaczenia firmy są takie że pracodawca podpisał taką umowę. OK tylko że wtedy taki pakiet powinien nazywać się inaczej. Taki znależli soebie sposób na oszukiwanie ludzi. Omijajcie tą firmę z daleka.
 8. Awatar użytkownika Zuzanna96
  Autor
  Ktoś z Was ma możliwość zakupu karty Multisport na osobę towarzyszącą? Po ile teraz chodzą?
  Awatar użytkownika zmudka1983
  17342362-LhmnJ.jpg
 9. Awatar użytkownika Zewrex
  Jestem zainteresowany wykupieniem multisporta lub medicover. Długa współpraca
Awatar użytkownika