Opublikowano 20 godzin temu

Monitoring do domu

Kilka wrzutek było z zestawami do monitoringu, lecz wystarczająco dużo tego nie było. Temat otwarty bardziej, bo po aby się doradzić. No bo gdzie szukać opinii i to w przystępnej cenie jak nie na pepperku ?

Poszukuje zestawu kamer (pewnie 4 szt) tak aby dało sie zamontować na krokwiach , PoE , zarządzenie i podląd z wifi / aplikacja. jakiś zestaw , dajmy na to do 2k ( z dyskiem) nie wiem czy Annke czy hikvision ( podobno to to samo ale Annke poblokowane) czy może coś jeszcze? co do jakości to aby np. tablice auta podjeżdzajacego dało sie rozczytać z odl. 10min ( jak ktos uszkodzi brame )
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  youtube.com/wat…FDs
  Annke ma spore problemy z aplikacją, więc jak chcesz mieć jak najbardziej bezproblemowo, cyk jeden zestaw, montujesz, chwila moment po robocie - no to raczej trzeba unikać.

  Czy hardwarowo to jest to samo co Hikvision, generalnie tak, można znaleźć tak kompatybilne modele że firmware z jednego zadziała na drugim.
  elektroda.pl/rtv…tml

  Czy da się odczytać rejestrację z 10-metrów
  Na właściwie każdej kamerze 4 mpx w stylu Hikvision HWI-B140H generalnie tak
  (a z 10 minut czyli jadąc 60 km/h wychodzi z 10 kilometrów, to może NASA ma takie xDD)
  youtu.be/JgZ…4eM

  Także skoro wybór jest "między firmami" i budżet określony, to po prostu bierz co daje Hikvision za 2000 zł i sprawa załatwiona.