Młotowiertarka

paź 19. 2023 (22 g, 54 min)
Czy to jest ta sama młotowiertarka? Skąd różne ceny i numer katalogowy?
Ktoś coś wie na ten temat?

Lub jaką inną polecacie ponieważ szukam młotowiertarkę, która bedzie używana przy budowie domu.
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Krzychu127
  Ceny jak to w Lidlu jedne w promocji inne nie. Jak masz kasę kup boscha niebieskiego czy makite. Jak wolisz taniej to masz ta lidlowską. Jak trafisz na dobry model to wytrzyma sporo plus dobra gwarancja 3 lernia. Sam kupiłem ale inny model i trzyma się dobrze. Jednak lata temu kosztowała 239zł a teraz nawet 199 więc może i jakość spadła?
  Awatar użytkownika Kriger
  Autor
  A jaki model?
 2. Awatar użytkownika NLC
  Zainwestuj w Makitę HR2470 albo HR2630. Sprzęt niezawodny, do którego kupisz części zamienne nawet wiele lat po gwarancji w rozsądnych cenach.
  Awatar użytkownika Kriger
  Autor
  Tylko cena ponad 2x większa
 3. Awatar użytkownika wadam
  Wydaje mi się że to są te same modele. ten tańszy to z kuponem do zakupu w sklepie stacjonarnym stąd inne numery katalogowe. Sam ją mam i działa super. Do tego lidl ma dobrą politykę reklamacji - jak się zepsuje to od ręki oddają kasę - idziesz i kupujesz drugi.

  Gdy ja kupowałem swoją (ponad rok temu) to była wcześniejsza wersja ale różniły się pokrętłem na rączce (zdjęcie poglądowe z neta:

  15597932-wZi7L.jpg (Edytowano)
  Awatar użytkownika Kriger
  Autor
  Masz jakieś zarzuty do niej? Daje radę? Ogólnie to nie bedzie kto wie jak przeciążana, ale tak żeby wytryzmała chociaż budowę domu z betonu komórkowego
Awatar użytkownika