Mini latarka

paź 10. 2023
Część. Polecacie z doświadczenia jakaś mini latarkę, ładowana czy nie wiem na baterie lub Aku AAA. Coś małego, jako dodatek do plecaka, żeby w razie "w" moc zaświecić, a nie było jakoś specjalnie duże i ciężkie.
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mrowka
  Na pewno jakaś czołówka nawet nie musi być markowa plus jakaś mała latarka przynajmniej ja mam taki zestaw w plecaku ucieczkowym (tak ważny element musi być powtórzony) Wszystko praktycznie zależy od tego ile chcesz wydać

  Ja mam takie no ale głównie dlatego że już je miałem od dość dawna allegro.pl/ofe…333 (choć tu lepsza by była podobna ale tez z czerwonymi diodami które mniej widać z daleka) plus latarka neotools allegro.pl/ofe…951

  Tanie ogólnie ale nie napisałeś ile do wydania bo jak coś lepszego to pewnie coś ze stajni olight


  Obie ładowane z usb także jeszcze trzeba mieć do nich powerbank w plecaku bo w razie "w" podczas ucieczki inaczej pewnie ich nie naładujemy.

  Druga opcja to wybrać jakieś na zwykłe baterie plus odpowiedni ich zapas na wymianę. W tym wypadku akumulatorki nie mają zbytnio sensu tylko zwykłe ale dobre baterie AA czy AAA (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Mmmajki
  a.aliexpress.com/_mN…JP4

  Ja coś takiego polecam, przypinasz do plecaka lub do spodmi i zawsze masz na wierzchu, świeci zaskakująco dobrze (mówię o świeceniu na bliskie odległości). Działa już mi kilka miesięcy, a za takie pieniądze nawet nie będzie tak żal jak zgubię.
  A i jeszcze jedno, ma czerwone światło(migające) więc zawsze można użyć jak ostrzegawcze w ciemności
  Awatar użytkownika mrowka
  Tak świeci naprawdę mocno też ją mam. Tylko w razie W za mocna to tez nie za dobrze a migające czerwone tez może przykuwać wzrok z oddali a ważne jest aby jak najmniej nas było widać No ale jako dodatkowa do innych zawsze się przydać może (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika kenobiii
  Polecam Sofirn D25.
Awatar użytkownika