MediaExpert - raty a karta podarunkowa

lis 14. 2022
Cześć, jak mogę zakupić coś na raty w Media Expert z uzyciem karty podarunkowej? Chciałem kupić coś za 1899, zaznaczam zakup na raty, w koszyku wszystko jest git, a gdy chcę dodać kartę podarunkową żeby obniżyć kwotę to znika mi opcja rat. W regulaminie karty podarunkowej specjalnie wcześniej sprawdzałem i jest napisane że możliwe są wszystkie formy płatności obecne w sklepie internetowym, kierując się tym zapisem wybrałem sobie kartę podarunkową za punkty na platformie benefitowej...
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Baylon
  Autor
  Jeśli środki znajdujące się na koncie Karty Podarunkowej nie pokrywają w pełni ceny do zapłaty za nabywany Produkt, Użytkownik jest zobowiązany pokryć różnicę według własnego wyboru - środkami własnymi, w sposób przewidziany dla form płatności w Sklepie internetowym lub kolejną Kartą Podarunkową.Do transakcji zrealizowanych przy użyciu Karty Podarunkowej w Sklepie internetowym, w sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednio postanowienia Regulaminu Sklepu internetowego Media Expert mediaexpert.pl/s,r…in .
  Awatar użytkownika KorneliuszZięba
 2. Awatar użytkownika MarceliĆwirko
  Witaj widzę że stary temat ale mam ten sam pomysł żeby wziąć coś na raty i mam kartę podarunkowa 500 zł i chciałem obniżyć nią jest to możliwe?
  Awatar użytkownika Baylon
  Autor
  Nie da rady

  Może stacjonarnie (Edytowano)