Opublikowano 7 godzin temu

Marmaris - Turcja

Zakupiłem ostatnio wyjazd z pepera na Marmaris, sam planuję już zobaczyć kilka miejsc, ale jestem ciekawy czy ktoś z was może podpowiedzieć coś w kwestii pobytu tam? Na pewno biorę pod uwagę rejs na Rodos, ale czy są jakieś takie "ukryte" miejsca, o których dowiadujemy się już na sam koniec wyjazdu ? Każda podpowiedź dla mnie się liczy nawet taka, gdzie znaleźć prawilny rozkład jazdy autobusów, czy warto wykupywać rejs przez internet? Czy wycieczki które proponuje hotel też olać i kupić samemu na własną rękę na miejscu? Chodzi mi o oszczędność
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika zloty_2000
  Sprawdź te miejscówki:
  Dalyan Rock Tombs - może rejs po rzece Dalyan
  Nimara Cave
  Zamek w Marmaris
  Turgut Falls
  Phosphorous Cave
  Grand Bazar
  Muzeum Archeologiczne
  Atlantis Water Park (nie wiem czy będzie już czynny)
  Dancing Fountain w Marmaris
  Awatar użytkownika MaxArcher
  Autor
  Park wodny mnie średnio interesuje, jaskinie, zamki jak najbardziej. Oo rejsik sprawdze to będzie raczej fajne. DZIĘKI!
 2. Awatar użytkownika Psikutasbezs
  Ja akurat byłem na Rodos z 1 dniowa wycieczka w Marmaris. Z tego co pamiętam (a to było jakieś 10 lat temu),to jakaś fabryka czekolady, coś w stylu garbarni skór z wybiegiem dla modelek które je nosiły no i grand baazar. To ostanie najfajniejsze.
  Awatar użytkownika MaxArcher
  Autor
  Tak grand bazar też mnie interesuje, tylko właśnie byłem ciekawy jak to wygląda z wycieczkami wyjazdowymi. Czy warto sobie kupić z biura podróży czy lepiej sobie wymienić hajs i na miejscu kupić u kogoś miejscowego hm?