Opublikowano 27 grudnia 2023

lenovo tab p11 gen 2 vs ipad 9gen

Zastanawiam się nad tymi dwoma tabletami. W budżecie do 1.5 k chyba nic lepszego nie ma, aż tak się nie znam. Gdyby ip miał moduł LTE to bym się nawet nie zastanawiał.
Ma służyć w 90% do ebooków, nauki i notatek więc bateria tu jest najważniejsza.
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika 5MBD
  Jeżeli ma być do czytania, notatek i nauki, to iPad zdecydowanie dużo lepiej się do tego nadaje.

  Ja sam miałem iPada, ale sprzedałem go i kupiłem Lenovo. Jednakże ja korzystam z tabletu wyłącznie do oglądania multimediów a Lenovo ma dużo lepszy ekran w lepszym formacie do filmów i seriali.
  Plus ten Lenovo jest sporo wolniejszy od iPada. (Edytowano)
  Awatar użytkownika svrt.smth
  Autor
  Też chyba skłaniam się do iPada. Mimo że to model 2021 to czuję że pociągnie długo. Mam od roku IP 11 pro i jestem zaskoczony że mimo wieku bardzo dobrze śmiga, Android już dawno by nie dawał rady. Teraz głównie zostawiam się czy grać wersję z możliwością karty SIM. +650 zł za samo to ale jednak większą niezależność i gdybym chciał go później sprzedać to też atut.
 2. Awatar użytkownika Maciej.Wojciechowski
  Do 1,5k to masz xiaomi pad 6
 3. Awatar użytkownika nienasycony_Wiking
  Mam Lenovo od pół roku, głównie dla dużej pamieci (128GB), możliwości jej dodania i wygodnego i dużego ekranu. Trzyma na baterii, jak obiecują. Sprawdziłem oglądanie filmów i coś ponad 11 godzin mi wyszło przy ok. 33% natężeniu światła - tyle w domu wystarczy. Używam do internetu, oglądania YT, HBO i czasami parę gierek zwykłych odpaliłem. Audio też bardzo spoko, mam do tego rysik, fajna zabawka, ale pobawiłem się na początku i tyle. Złego słowa nie mogę napisać, choć wiadomix - iPad lepszy (mam nadal Air 2 gen. i jeszcze śmiga), ale żeby było podobnie, to cena razy 2. Ten iPad 2 gen ma szybszy procek i dłuższe wsparcie, ale IMHO reszta gorsza - przynajmniej do moich zastosowań, bo w ultra mocne gierki, to gram na PC, konsoli.
Awatar użytkownika