Opublikowano 2 godziny temu

Laptop do 2500 zł | BON DLA NAUCZYCIELA

Hej, szukam przenośnego laptopa do kwoty najlepiej 2500 zł (chcę wykorzystać bon dla nauczyciela) ewentualnie mogę delikatnie dopłacić do lepszej specyfikacji. Jakiego laptopa polecacie do podstawowych czynności jak praca z przeglądarką internetową i oprogramowaniem biurowym? Zależy mi na dobrej kamerce, mikrofonie, długiej pracy na baterii i koniecznie porcie HDMI. Widziałam, że są teraz promocje we wszystkich dużych sieciach sklepów z laptopami na Chromebooka Plus za 2500 zł czyli idealnie pod bon a dodatkowo robią zwrot na konto po zakupie w wysokości 500 zł. Przyznam szczerze, że taka opcja z cashback byłaby najlepsza pod kątem finansowym Co myślicie o specyfikacji tego Chromebooka i co rekomendujecie? Z góry dzięki.

Pozdrawiam,
Kasia
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika NickVolt
  Do pracy nauczyciela raczej nie polecam Chromebooka ze względu na brak możliwości odpalenia MS Office typowego dla Windows.
  W tej cenie były polecane HP 15 lub 15s - któreś z nich (jedne są lepsze, drugie gorsze).
  Awatar użytkownika kasia.paw0
  Autor
  z tego co się zdążyłam zorientować to można pracować na pełnym pakiecie Microsoft Office w przeglądarce a i podobno sam chromebook ma coś na wzór Office na dodatek darmowego.. Do tej pory nawet jak korzystam z Teams to i tak tylko na przeglądarce bo aplikacja na komputerze ciągle nie działa prawidłowo.

  Myślałam o tym modelu: link (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika rupert7
  Zobacz tą ofertę, tam jest kilka modeli, może Ci się coś spodoba, a sprzęt o klasę wyżej niż nie jeden do 3k

  pepper.pl/sha…580