Laptop do 1tys

lis 5. 2023 (17 g, 43 min)
Cześć, potrzebuje znaleźć laptopa dla rodziców do przeglądania neta i płacenia rachunków. Budżet 1 tys zł. Może być używany, poleasingowy etc. Bardzo proszę o coś godnego polecenia
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Krzychu127
  Jak bym miał kupić to wolałbym dołożyć i kupić cośjak ten nowego hp: pepper.pl/pro…658
  z używek można znależć coś za 1200 ale tylko z gwarancją producenta przynajmniej roczną. Sam tak kupowałem dwa razy laptopy dla siebie.
  Trzecia opcja to polesingi. Mozna znaleźć na allegro lub olx w fajnych cenach. Jednak z gwarancją to wtedy sklepy z laptopami polesingowymi ale wtedy i cena wyższa. Sam kupowałem już dwa polesingi. Jeden Lenowo L420 a drugi większy Elitebooka Hp 8570p. Dałem za niego dwa lata temu na olx 450zł gdzie sklepy chciały ok tysiaka.
 2. Awatar użytkownika NickVolt
  Ja bym się zastanowił nad chromebookiem do tych zastosowań. Lekki, bezproblemowy - nie trzeba bujać się z aktualizacjami i ewentualnymi wirusami. Kwestia tego, czy muszą mieć MS Office w wersji PC czy starczy im online lub Google Docs.
  Ewentualnie Linux.
  Jak już używane, to szukaj czegoś co ma 4 rdzenie jak ma być używane z Windows. Przypomnę tylko że 10 kończy wsparcie pod koniec 2025, a 11 nie lubi starszego sprzętu i czasem trzeba kombinować przy instalacji.
 3. Awatar użytkownika Matemes
  W takim np. Amso też się znajdą ThinkPady T480 w klasie A z Core i5 8. generacji (bo kompatybilny z windows 11 i ma 4 rdzenie) do 999.
Awatar użytkownika